Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a fogantatástól számíto...

Ma van a fogantatástól számított 14 napom ezt biztosan tuod mert inszemem volt még nem jött meg de a teszt negatív már biztos ki kellett volna mutatnia a terhességet ugye?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvileg ki kellene már mutatnia.

De amíg nem jön meg van remény:))

18 h.km.

2010. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos. A hcg nagyon kis mennyiségről ugrik, és pár nap alatt begyorsul. Mai teszt?
2010. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ma reggel teszteltem digitális terhességi teszttel.
2010. ápr. 29. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Segíteni sajnos nem tudok, de én is így vagyok. Ma van a 14. dpo-n, s a reggeli teszt negatív, bár 20-as volt, mert csak ezt lehetett kapni. Tüneteim vannak, most csak az idegőrlő várakozás maradt:-(
2010. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a has szúrkáláson kívül nincs más tünetem szóval valahol éreztem hogy nem sikerült de az inszemináció miatt nagyon bíztam benne még én is várok pár napot ha nem jön meg újra tesztelek, de szerintem 14. már kellene mutatnia valamit
2010. ápr. 29. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert a progeszteron hormon amit szedsz, késlelteti a mensit. Én Duphastont szedtem első két inszem alatt, most Utrogestant, de nekem mindig 2 napra jött meg csak, ahogy abbahagytam a gyogyót.
2010. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!