Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogantatástól számítva kb....

A fogantatástól számítva kb. mennyi idő után mutatja ki a teszt a terheséget?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
állitólag van olyan ami 2-3 nap, de én ebben nem hiszek. Sztem 1 hónap után vehetsz tesztet, vagy 2 hét után
2008. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha valaki tobbszor van egyutt a parjaval egy ciklusban, akkor most melyik alkalomtol szamoljatok a fogantatast??? A legelsotol vagy a legutolsotol? Mert hogy nem mindegy, plusz az ember nem tudja megjosolni (nem vart) mensi elott, hogy melyik akciobol jott ossze a baba, mar ha osszejott egyaltalan.
2008. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elmaradt menzi után pár nppl már biztosan kimutatja. Előtte nem 100%, mert lehet tévesen negatív teszt, ami később 1 hét mulv poz lesz.
2008. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En is igy gondoltam korulbelul. Koszi a valaszt! (Megeszem a kalapom meg addig, van jo par nap a nem vart menzeszig.)
2008. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM-ben láttam olyan tesztetm ami 10 napos terhességet kimutat. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy ilyen korán már termel a szervezetesd annyi HCG-t, hogy pozitív legyen a teszt. Mindenesetre szorítok!
2008. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt olvastam: amíg megtermékenyíti a petesejtet az lehet 2-3 nap is, onnantól a beágyazódás kb 7 nap. Tehát az 10 nap, de akkor még kevés a hcg, uh szerintem 12 nap után már kimutathatja. (Feltéve ha van elég hcg. Ezért írják, h reggeli első viezeletből kell csinálni, m reggel a legmagasabb a hcg szint. Viszont minden nap megduplázódik a száma, én úgy tudom.) Remélem segítettem! :)
2008. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!