Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pg53 hol lehet venni és kb...

Pg53 hol lehet venni és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
és még azt szeretném kérdezni hogy egszerű a használata és pontos eredményt ad?
2008. okt. 5. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
a gyógyszertárakba és kb 2000 körül van. sok sikert.
2008. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Előttem író jól írta,kb.2ezer forint,persze attól is függ,hogy vidék vagy Pest,de általában hasonló árakon mozog.

A használata egyszerű,csak követni kell az ábrákat,és a leírtakat,én annyi tapasztalatot mondhatok,hogy tudom,mikor van PÉ-m,érzem,és napra pontosan kimutatta eddig.Ha még hőmérőzöl is hozzá,és egészségesek vagytok,akkor sztem a babócátok nem várat sokáig magára.Sok sikert.Lizy

2008. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia Én pontosan 1780 ft-ért vettem...de annyit is ér....jobban jársz az ovu tesztel.nekem páfrányt csak a reggeli kávé után látni :) Ha nem olyan a szájhigiéniád,mondjuk van egy kisebb gyulladás az inyeden már az téves eredményt mutat.3 hónapja használom de soha nem mutatott páfrányokat mikor a teszt peteérést mutatott...szóval ennyire megoszlanak a vélemények! :) Sok sikert Nektek!!
2008. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált. Én 2500.- ért vettem és egy hónap kellett amíg kitapasztaltuk a párommal. Felkelés után kell rákenni a nyálat és hagyni hogy megszáradjon. Ez eltart fél órát is esetleg. Utána egy éjjeli lámpához közel kell tartani, összenyomni és belenézni. Végig kell pásztázni az egész felületet, mert a párfányok nem biztos, hogy pont középen vannak. Kb. 6-7 napig páfrányos, azok a fogékony napjaid. Nekem peteéréskor teljes páfrányt mutatott, aztán elmúlt 3-4 napig és újra előjött. Akkor már tudtam, hogy terhes lettem. Hasonló jót kívánok Nektek is!
2008. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ma is tiszta páfrányos volt reggel, délben meg megjött, 2 nap késéssel. hát részemről ennyi, én nem bízom benne. inkább az ovu tesztet próbálom ezután.
2008. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!