Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony testhővel is lehetek...

Alacsony testhővel is lehetek babás?

Figyelt kérdés
Az én hőm 36,6-36,7 reggel hüvelyben. Az tényleg nagyon alacsony? Minden mártünetem megvan. Még 6 nap a nem vártig. Valaki volt már babás úgy, hogy a testhője ilyen alacsony volt?
2008. okt. 4. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor lehet valaki terhes, ha 37 fokot mér. Itt a fő kérdés az, hogy ovu előtt mennyit mértél, ahhoz képest azóta legalább 0,2 fokkal több-e, illetve ezt a hőmérsékletet a mentruáció napján is megtartja vagy növeli. Ha mensi előtt 1-2 nappal el kezd esni, akkor sajna meg fog jönni.

Én szájban mértem a hőmet és a maximum a 36,5 volt.

Tehát saját eddigi értékeidhez hasonlítsd a mostani méréseket! Sok sikert!

2008. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , még 5 nap a nem vártig és ma reggel 36,8 volt a hőm, tehát emelkedett, szóval az jót jelent! Legalábbis nagyon remélem.
2008. okt. 5. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem várom és bár már nem mérem a hőmet, az apró jelekből bízom benne, hogy talán most sikerült! Szorítok Neked is!
2008. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia, és neked mik azok az apró jelek? Már a hőmmel én se foglalkozok, mert nem tudom egy időben mérni, meg ki kell szállnom az ágyból a másik babihoz és ha visszafekszek ,akkor már nem jót mérek. Úgyhogy inkább hagyom. Nekem is vannak tüneteim, szinte teljesen egyértelmű terhességi tünetek, valahogy meg mégis úgy érzem sajnos, hogy nem vagyok az, csak hamarosan meg fog jönni. Én 9-re nem várom, te? Drukkolok neked is, majd írj!
2008. okt. 6. 10:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja bocs, látom írtad, hogy szombatra nem várod. És mikor fogsz tesztelni, előtte nem? Én ma reggelgondolkodtam, hogy veszek, de annyira görcsölt a hasam, hogy azt hittem hogy megjön és felesleges pénzkidobásnak tartottam. De még nem jött meg. Annyira rendszertelen a ciklusom, hogy pontosan nem is tudom hogy mikor kéne megjönnie, de ahogy számoltam 5-11 ig bármikor megjöhet.
2008. okt. 6. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!