Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egész nap aludnék. Utalhat ez...

Egész nap aludnék. Utalhat ez terhességre?

Figyelt kérdés
Nov.9.én kellett megjönnie, 1 napot volt meg. Az is alig. Most kezdek feleszmélni. Lehet hogy babám lesz? Eddig eszembe sem jutott. Igazából semmi bajom, azonkívül hogy majd leesek a székről, mert egész nap aludnék. Ez vele járója lehet? Ezenkívül semmi más tünet. Nem lenne gond ha baba lenne.
2007. nov. 17. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valószinű a baba!

Az álmosság nagyon gyakori tünete a terhességnek!

Gratulálok!

2007. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehetsz terhes is! Ennyi idő után már csinálhatsz egy tesztet... Ha nem szokott így viselkedni a menzeszed, akkor nagy az esélye! Grat!
2007. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valami hasonló helyzetben voltam én is szeptmberben.Azóta 13hetes egészséges magzat növekszik a pocimban.Nem is gondoltam volna rá,h babát várok.Csak anyának panaszkodtam arról,h annyit alszom mint egy mormota.Reflexből a baba volt az első kérdése...

2007. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
IGen, lehetsz terhes, csinálj tesztet és irány a doki:-)
2007. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen lehetsz en is igy voltam
2007. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem, hogyha gyanakszol a babára, akkor az idődet amit erre a kérdés megírására szántál, miért nem inkább a teszt elvégzésére szántad!

Amúgy lehetsz terhes. Az álmosság a terhesség velejárója. De ha nekem csak 1 napos lett volna, az amúgy normális ciklusom, tuti, hogy azonnal egyből csináltam volna tesztet, nem pedig várok.

2007. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!