Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre utalhat?

Terhességre utalhat?

Figyelt kérdés
A párommal közvetlen a menstruációs napok után voltam együtt, most vagyok kb. az ovuláció közepén, a tegnapelőtt újra együtt voltunk és a tegnaptól alhasi fájdalmaim, hátfájásaim vannak, talán ez beágyazódás jele?Az első(menstruáció utáni) vagy a második(tegnapelőtti) együttlét után ágyazódhatott be?
2011. szept. 4. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen hamar még nem igazán lehetnek tünetek. Vagyis amiket leírtál, abból nem lehet egyből arra következtetni, lehet hogy az ovulációtól van.

Mindenesetre teherbe eshettél az első alkalommal is, nálam is így volt, de akkor én a középidőben semmit nem éreztem, rá egy hétre barnáztam.

2011. szept. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha mégis a beágyazódás jelei, akkor a tegnap előtti tuti nem lehet mivel kb. az 5. napon kezdődik el a beágyazódás, de később is lehet.
2011. szept. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Várd ki a 2 hetet a menzesz végéhez képest, amikor együtt voltatok, és tesztelj. Ha akkor terhes maradtál, akkor úgy van, mintha az ovu-köv. menzi közötti idő kéne elteljen.
2011. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!