Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok, annak ellenére, hogy megjött?

Figyelt kérdés
Tudom mikor volt peteérésem, együtt is voltunk többször. Ma reggel megjött, pedig meg voltam győződve róla, hogy baba van. Egy hete megjön érzés, has szurka, nem szokványos folyás. Nem görcsölök a témán és nem is beszélem be magamnak!
2010. ápr. 26. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy tesztet mensi ellenére ki kell mutatnia a terhességet.

Biztos nem veszed jó néven amit írok de szerintem nem vagy babás:(

A teszt pedíg mindent eldönt.Én azért szorítok Neked!

18 hetes km

2010. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye. Én is voltam már így, minden jel arra utalt, késett, jókor voltunk együtt, hőm nem esett, pedig máskor már mensi előtti 1-2 nap szokott. Máshogy fájtak a melleim is. Megjött végül. Ne éld bele magad, ne haragudj, hogy ezt mondom. Persze egy teszt biztosabb, mint az én véleményem. Sok sikert a későbbikben, ha most nem jött össze!
2010. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést hetente felteszik többen is :) Nem bántásból írom, hiszen sok emberben sokféle kérdés megfogalmazódik, és ez az oldal erre való :)

De sajnos csak egy válasz létezik erre a kérdésre: lehetséges de ritka, csinálj tsztet és kiderül.


Ha szeretnéd hogy baba legyen a dologban, szurkolok, vagy ha most nem is jött össze majd kövi hónapban, ne keseredj el :)

2010. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom idegesítő ez a sok hasonló kérdés, de köszi, hogy írtatok. Ez volt a 9. hónap, hogy próbálkozunk!
2010. ápr. 26. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia na csináltál tesztet?Drukkoltam ám,hogy pozi legyen:)

Egyébként tudom milyen nehéz is amikor nagyon szeretnénk babát és minden hónap mensivel zárul és az a sok negatív teszt....Tudom mert én is átestem ezen.Aztán már nem érdekelt,szó szerint nem érdekelt a babatéma és az első babagondolat mentes hónap lett sikeres.Most pedig már aludni nem tudok az állandó mocorgásától,pillangó szárny csapkodásoktól:))


18 hetes km.

2010. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet, természetesen negatív. Sajnos. Vágyom már egy babára nagyon! És biztos hamarosan sikerül is!

Köszi a drukkot azért!

2010. ápr. 27. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Máskor is drukkolok ha kéred:)

Sikerülnie KELL gondolj erre.

18 hetes km.

2010. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!