Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-én kellett volna megjönnie,...

4-én kellett volna megjönnie, ma csináltam tesztet, negativ. Ma 37 volt a hőm. Meddig várjak a következő tesztig?

Figyelt kérdés
4-én kellett volna megjönnie,ma csináltam tesztet,negativ.Ma 37 volt a hőm.Meddig várjak a következő tesztig?Ha 37 marad,terhes vagyok?
2007. nov. 17. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem terhes vagy,csak még nem elég magas a HCG-d!

Ha eddig nem mutatta ki akkor várj még egy pár napot,vagy csináltass labort meg UH-t.

Majdnem 2 hét telt el az elmaradt mensid óta,úgyhogy 6 hetes terhességet már az UH is kimutat.

2007. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

vegyél qupido tesztet,jóval érzékenyebb,mint a többi.nekem már a nem várt mensim napján kimutatta,hogy terhes vagyok.

a hőd is arra utal,hogy terhes vagy!!!!bizony!!!

üdv:6-hetes kismamai

2007. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószinüleg még nagyon korai lehet és azért nem mutatják ki ezek a tesztek amiket meg lehet venni. Menny el a nőgyogyászodhoz és kérjed hogy csináljon hüvelyi ultrahangot, az kiderül ott rögtön és még az 1 hetes terhességet is kimutatja.
2007. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!