Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma meg jött! Kicsit barnább...

Ma meg jött! Kicsit barnább de meg jött! Be vettem már nospát is, egy kis ideig jo volt, de most megint kezdi! Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Én már semmit nem értek!

A furcsa az hogy a melleim még mindig fájnak, és hogy a jobb oldalam mintha a jobb petefészkem leakarna szakadni! Mi történik velem?


2008. okt. 2. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Az előbb kérdeztem hasonlót. Nekem kedd reggelre jött meg, barnás, de már alig van! Kiváncsi vagyok vissza fog-e erősödni....? Nekem isv érzékenyek a melleim, pedig nekem mensi közben nem szokott ilyen lenni. Általában nem feszülnek a melleim, de ha nagy ritkán igen, akkor is elmúlik, amint megjön.
2008. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára akkor voltam így, mikor a második babámmal estem teherbe. Először nem értettem, mert amikor meg kellett volna jönnie, csak egy napig tartó barna folyásom volt és másnapra semmi. Gondoltam én, hogy valami nem oké, ezért vettem egy tesztet és poz.lett, az azt követő 2 hónapban a mensi idejekor mindig volt egy kis barnázgatásom, de aztán elmúlt. Szóval szorítok nektek, még nem biztos, hogy nem sikerült!

Két kislány anyukája

2008. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!