Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ítélik el sokan azokat,...

Miért ítélik el sokan azokat, akik lombikra járnak?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallom, hogy minek gyártanak mesterségesen gyerekeket, akiknek nem lehet természetes úton, azok fogadják el és ne gyártassanak "genetikai hulladékot". Ezek az emberek tényleg ennyire szívtelenek? Vagy csak addig ilyen nagy a szájuk, amíg ők nem kerülnek ebbe a helyzetbe? Mi a véleményetek?
2010. ápr. 22. 15:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már hallottam, de az én környezetemben nem ez a jellemző hozzáállás szerencsére.
2010. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát... akik ilyeneket mondanak azok valószínű hogy féltékenyek, csak nem vallják be.

Szerintem, inkább tisztelni kell azokat akik így is szeretnének babát!

2010. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, akkor is ilyen nagy lenne-e a szájuk, ha kiderülne, h nekik is csak így lehet babájuk.
2010. ápr. 22. 16:30
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Elítélik???Én még erről ilyen negatív formában sosem hallottam(szerencsére)Én pont hogy fordítva?drukkolást,tiszteletet(az ezzel járó beavatkozások kellemetlenségéért)sajnálatot(ezt jó értelemben értem)stb:::Nem vagyok érintett,de ha szükségem lett volna rá én is belevágnék!Kedves lombikos kismamik,örüljetek az orvostudomány fejlettségének,idióta emberekkel ne foglalkozzatok?és mindenkinek HAJRÁ :)
2010. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam olyat aki elítélné.
2010. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még ilyet aki elítélné.
2010. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem szoktam magam felhúzni a kérdéseken, de ezt nagyon felháborított, hogy ennyire buta emberek vannak!!! Nekem mindkét gyermekem lombikbaba. Gyönyörűek, egészségesek.

Egyébként annak aki ilyet mond kíváncsi lennék, hogy kellene-e neki egy "genetikai hulladék", ha neki sem lenne esélye arra, hogy természetes úton lehessen gyereke.

2010. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem hallottam még ilyet, de biztosra veszem, hogy uninteligens aluliskolázott személy mond ilyeneket, akinek legalább 5 gyereke van: Ők nem genetikai hulladékok ilyen észbeli képességekkel megáldott szülőtől? És az ilyen emberek szaporodnak!! Az ilyen embertől azért meg kellene kérdezni, hogy akkor a rákos vagy szívbetegeket, magas vérnyomásosokat sem kellene kezelni, mert hát genetikai hulladékok, akik nem elég erősek az élethez és a természet az ember túlszaporodása miatt selejtezi a gyengéket, akkor miért segítünk rajtuk? Az ő gyerekét sem kellene orvoshoz vinni, hiszen ha elég erős akkor legyőzi a betegséget, amúgy pedig selejt, nem elég erős, és az élet kiszelektálja?

Én nagyon sajnálom és átérzem azok helyzetét, akiknek csak így lehet gyerekük! Mi 1,5 évig vártunk a babánkra de nagyon megviselt, bele sem tudok gondolni milyen, aki már a lombikon is túl van sikertelenül !!

2010. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem ilyen emberek mondták, hanem diplomás, képzett, egyébiránt értelmes emberek, akiknek még gyerekük sincs, tehát van esélyük ebbe a helyzetbe kerülni. Ezért nem is értem. Most ne kezdjétek a diplomásokat fikázni, csak itt valaki írta, h biztos iskolázatlan tahók, azért írtam.
2010. ápr. 23. 18:03
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindegy hogy iskolázottak vagy sem, de hogy uninteligensek az biztos. Eszet és viselkedést a diplomával nem adnak, csak nagy arcot.


27 hetes km

2010. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!