Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Yadine fogamzásgátló után ki...

Yadine fogamzásgátló után ki milyen gyorsan esett teherbe?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a párommal elég hosszú ideig szedtem a gyógyszert és eléggé félek, hogy mennyi idő múlva fog jönni a baba.
2016. szept. 8. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Több mint 5 évig szedtem.. Tavaly májusban hagytam abba a fogamzásgátló tablettát. Júliusban kezdtünk el próbálkozni. IDÉN májusban teszteltem pozitívat tehát 10 hónapot vártunk rá de ha gyógyszer abbahagyástól számítom akkor 1 év alatt sikerült a baba. 23 hkm
2016. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly júliusban hagytam , azota sem jött még össze :(
2016. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 év.
2016. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:( úhh ezek nem túl jó hírek. Pedig azt írták róla, hogy nagyon alacsony a hormontartalma...

Én 10 évig szedtem.

2016. szept. 8. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs köze hozzá feltétlenül, másoknak meg még több idő, és sosem szedtek tablettát.
2016. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7 évig szedtem, májusban hagytam abba, szeptemberben fogant a (már 6 éves) nagy fiam.☺
2016. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!