Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki fogamzasgatlo szedese...

Zsír Áf kérdése:

Valaki fogamzasgatlo szedese alatt esett teherbe?

Figyelt kérdés
Ugy hogy egy szemet sem hagyott ki?

2016. aug. 28. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Én minden nap bevettem, és még is terhes lett az asszony.

Pedig a doki azt mondta mikor kiváltottam a receptet, hogy minden nap be kell szedni időben.

2016. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Jelen!

Nincs 100%-os védelem, csak ha nem szexelsz. A babának nem lett tőle baja, szerencsére. :)

Barátnőm is így esett teherbe. Először kétségbeesett, de már mindketten örülnek neki.


Állítólag sógorom csaja kétszer is... de őket ismerve nem hiszem, hogy normálisan szedte, vagy hogy szedte egyáltalán. :/

2016. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Kizárt, hogy valaki rendes szedés mellett teherbe essen, hiszen ilyenkor nincs is peteérés, ergo nincs mit megtermékenyíteni. Ha valaki mégis ezt mondja akkor füllent, vagy túl sokat késett a tabletta bevételével.
2016. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

#3 Vagy túl gyenge volt az adott hormon hatása az ő szervezetének, és nem jöttek rá időben.


Igazából annyira ritka, hogy nem éri meg ezen aggodalmaskodni, de tény, hogy van ilyen.

2016. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, es ha kicsit utana neznenek akkor rogton kiderulne mindegyikukrol hogy ja nem neztek utana annak az etrendkiegeszitonek amit szedtek, annak a teanak amit ittak meg tarsai... ha normalisan szeded, es minden egyes dolognak utana nezel akkor nem tudsz teherbe esni. Csak ugye konnyebb a tablettara mutogatni a nyomozgatas helyett.
2016. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
14%
Ilyen módszerekkel szokták szerencsétlen férfiakat megfogni, hogy "jajj véletlenül terhes lettem mégis" aztán a férfi saját akarata ellenére tarthat el egy családot, vagy pedig fizetheti a gyerektartást...
2016. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül ezekre a kérdésekre vagyok kíváncsi...

Az fel sem merül benned hogy egy nőnek milyen nehéz lehet ha nem kívánt terhessége van???

2016. aug. 28. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Hogy merűlt volna fel benne?

Én nem teiveztem a gyereket,az akori párom se. Én elakartam vetetni. Ő volt az aki ragaszkodott hozzá,h megoldjuk stb... Azt 5 hós terhes voltam amikor lelépett! Nem is látta még a lányát,2 éves lessz! Na de mind1 is...én vagyok a hibás h vonják tőle a gyerektartást!

Gondolkozhatna néhány ember mielött "megszólal".

N25

2016. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
8as vagyok,6nak szolt! A másik meg h azért rengeteg nőnek volt munkaviszonya és kap pénzt ,nehogymár azt magyarázd h jaj a pasik tartják el a családot!
2016. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!