Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek mégis terhes?

Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Aktus után (február) 8 héttel voltam hüvelyi ultrehangon, de ott a doki nem látott semmit. A vérzésem hónapok óta gyengébb a szokottnál, meg olyan fura bélmozgásokat érzek. Augusztus 10-én újra voltam dokinál, mert kimaradt, hasi uh-t csinált, de azt mondta nem lát semmit, ami ezt okozhatná.

2016. szept. 7. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kérdés poén akar lenni!!!

31 hetes vagyok, februárban fogant a babám, akkora vagyok, mint a ház. Mást nem is sorolok fel!

Túl sok tv-t nézel!

2016. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Te miert nem tudod felfogni, hogy nem vagy terhes? Hany eves vagy? 14?
2016. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Felfogom. És nem, nem vagyok tizenéves, csak beparáztam, mert durva változásokat észleltem magamon. Okkal rohangáltam orvoshoz. Pláne ha az embernek van két pozitív tesztje, fogamzásgátló mellett és produkál egy rakat fura dolgot. Aztán ultrahangon semmi.
2016. szept. 7. 23:46
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Megszultel mar?
2016. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!