Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek mégis terhes?

Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Aktus után (február) 8 héttel voltam hüvelyi ultrehangon, de ott a doki nem látott semmit. A vérzésem hónapok óta gyengébb a szokottnál, meg olyan fura bélmozgásokat érzek. Augusztus 10-én újra voltam dokinál, mert kimaradt, hasi uh-t csinált, de azt mondta nem lát semmit, ami ezt okozhatná.

2016. szept. 7. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Februártól augusztusig számold már ki, hány hónapos terhes lennél! A fura bélmozgás helyett már láthatóan hullámozna a hasad, a doki látna egy érett magzatot, és lassan szülni mennél.
2016. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak a beleid mozognak.. Meg írod hogy van menzid csak kicsit gyengébb.. A tesztnek már rég pozitívnak kéne lennie és a dokinak is látni kellene hogy mivan.. Ha később is fogant akkor felritkulást kéne látnia.. A baba meg 16-20. Hét után kezd el úgy mozogni hogy te is érezd.. Szóval ha a doki nem lát terhességre utaló jelet, felritkulást, petezsákot, embriót, magzatot akkor NEM VAGY TERHES!!!!!
2016. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

terhes nem hiszem hogy vagy!

de én keresnék egy normális drt és kivizsgáltatnám magam.

ha terhes lennél, nem csak hogy napjában szinte folyamatosan a babát éreznéd, hanem már olyan nagy hasad lenne, hogy feltünne uh nélkül is.


kérj kivizsgállást

2016. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, tudom én, de anyum a frászt hozta rám. Anno én csak 6 hónap után detültem ki :/
2016. szept. 7. 14:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Plusz annyian azt írják, hogy fogamzásgátló mellett akkor is megjön, ha terhes vagy. Már tényleg nem tudom, hogy ezekből mi igaz.
2016. szept. 7. 14:21
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Február? Bocs, de te nem vagy százas. 6 honaposan derültél ki? Oké, lehet, hogy anyád nagyon kövér, de azért láttál te már 6 hós terhest? Általában akkor már baromi nagy a has. Augusztusban mondták neked, hogy nem látnak az uh-n semmit. Nem kellene neked egy pszichiáter?
2016. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Február óta 7 hónap telt el...miféle kuruzsló orvos az,amelyik nem vesz észre egy 7hónapos terhességet???

Jah,bocs,az orvostudomány még nem elég fejlett,hogy egy nemlétező terhességet felismerjen...

2016. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pont, hogy anyám inkább sovány volt.
2016. szept. 7. 14:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én februárban lettem terhes, hidd el ha nem akarnám akkor is észrevenném, hogy valami mozog a hasamban. Nem vagy terhes.
2016. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sovány, kövér: teljesen mindegy.

A hüvelyi ultrahangon már ott kéne kalimpálnia egy jó nagy gyereknek, sőt, már 8 héttel később is kellett volna lennie szívhangnak, és élő magzatnak. Ilyet nem lehet elnézni, még én is látom, pedig nem vagyok orvos.


Nyugodj bele, hogy nem vagy terhes, főleg nem hat hónapos...

Anyukád se teljesen normális, ha ezzel etet téged!


Van olyan barátnőm, aki a terhesség elején vérzett, és csak később vette észre, hogy terhes. Akkora volt a félidőre, mint egy strandlabda, ettől a terhesség nem marad rejtve.

Volt olyan kolléganőm, aki 6 hónapos terhesen még alig kerekedett, ruhában alig látszott, de azért ő érezte a mozgást is, és látta is magán a változásokat.

El nem tudom képzelni, hogy valakinek a hasa se nő, a vérzése is rendszeresen jelentkezik, a magzatmozgást sem érzi, és fél év után jön rá, hogy terhes. Anyukád nem mond el mindent...

2016. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!