Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik, hogy babatol vagyok...

Letezik, hogy babatol vagyok rosszul, vagy teljesen mas bajom lehet? Lehet mar ilyen koran hanyinger?

Figyelt kérdés
Ma egesz nap hanyingerem van, delelott 11 korul majdnem hanytam is. Van meg pont 1 hetem, hogy megjojjon ill. ne jojjon meg (ha az atlagos ciklus hosszt nezem). En ugy tudtam, hogy a 7. het tajan kezdodik csak a hanyinger, ha egyaltalan van, de sokan nincsenek is rosszul.
2008. okt. 1. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más,így a tünetek is!Vagy van,vagy nincs,Vagy kora,vagy kissé megkésett!Nem kizárt a terhesség,de nem szeretnélek áltatni.A nem várt napján csinálj 1 tesztet.A melleim piszkosul fájtak a nemvárt előtt.Semmi más nem volt.A múlt héttől viszont iszonyatosan ég a gyomrom.Kinek mi,mikor jelentkezik..Szurkolok!
2008. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi

Es a valaszt is.

2008. okt. 1. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok elfelejtettem írni 8 hetesek vagyunk :-))
2008. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulalok!!!
2008. okt. 1. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!