Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fórum/topik a 2016 év vége...

Fórum/topik a 2016 év vége körüli babatervezéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan nőkhöz szól a kérdésem, akik a közeljövőben szeretnének belevágni a párjukkal a babaprojektbe, (akár első baba, akár többedik), hogy mit szólnátok ha csinálnánk egy fórumot/topikot valamelyik oldalon?

Próbáltam keresgélni a neten, de nem találtam sehol ilyen témájú csoportot. lenne rá igény? :) Hányan vagyunk?


2016. aug. 29. 09:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szoval egy topik azoknak akik 2016/2017ben terveznek babásodni!:)

Szuper ! Foleg ha 2017es is irhat!:) mi jovo tavasszal indutjuk a babaprojektet!:)

Szoritok mindenkinek. Elsonek Boldog Babavarast!:)

2016. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Üdv Mindenkinek!

Igen, nyugodtan csatlakozhat majd bárki!:-) örömmel tölt el, hogy összejöttünk páran, amint kész lesz a fórum belinkelem!:-) Remélem egy jó kis csapat fog összejönni:-)

2016. aug. 29. 18:09
 13/15 anonim válasza:
Szia ! Mi is a parommal oktobertol tervezzuk a babaprojektet , mar 2 eve hazasok vagyunk 27-28 evesek es mind a 2 en parazunk a gyerekvalalastol ! A forum sokat segitene abban , hogy tobb batorsaggal vagjunk bele a babaprojektbe.
2016. aug. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Már csak pár óra és meg tudom csinálni az új fórumot az oldalon. :)

Mi egyébként augusztusban voltunk 1 éves házasok a férjemmel, a babatéma már többször szóba jött előtte is. Én 26 éves vagyok, a férjem 35. Az én agyamon is néha átfut, hogy biztosan most akarom ezt? Nem kellene még várnunk kicsit? Aztán mindig rájövök, hogy igazából mire várnánk? Az aggodalom, vagy az esetleges "félelmek" szerintem természetesek, főleg ha első babát tervezi valaki, ugyanis valami olyan előtt áll a pár, amiről nem sok fogalma van, és nagy felelősség, változás ez. :) Volt olyan ismerősöm aki elmesélte, hogy 1 évig próbálkoztak mire összejött a baba, előző hónapokban már sírni tudott volna amikor megjött neki, hogy most sem sikerült. Aztán amikor pozitívat tesztelt, fél óráig sokkosan ült a wc-n, és azon gondolkozott, hogy most mi lesz. :D De aztán miután sikerült neki "feldolgoznia" természetesen örült. :)

2016. aug. 30. 08:05
 15/15 A kérdező kommentje:

Készen van az új fórum, gyertek és csatlakozzatok ha van kedvetek! :)

Ez a link:

[link]


(Babatervezés 2016 év vége - 2017)

2016. aug. 30. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!