Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek Elevit vagy...

Szerintetek Elevit vagy Femibion a jobb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mindegy, van aki az Elevittől hány, van aki a Femibiont sztárolja, gyakorlatilag ezek majdnem ugyanolyanok, én pl Elevitet szedtem, nekem a Gravidától volt hányingerem.
2010. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Saját véleményem: femibion! olyan mintha nem is szednék semmit, vagyis ettől nincs panaszom.

Az elevittől nekem hányingerem és székrekedésem volt, ezért váltottam.

Olyat is fogsz olvasni akinek meg az elevit vált be, vagy éppen más.Sztem ez is egyénfüggő,kinek mit bír a gyomra!

2010. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak,hogy ez attól függ,hogy kinek mit bír a gyomra.Én az elevitet szedtem az egész terhességem alatt,és nekem semmi bajom nem volt tőle.
2010. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem az elevit is jó
2010. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2010. ápr. 21. 10:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez egyénfüggő. Gravidától hányingerem volt, Elevit valamivel enyhébb volt. Sajnos akkor még nem tudtam a Femibionról.
2010. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Femibion
2010. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Femibion
2010. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!