Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevit vagy Femibion? Melyik...

Elevit vagy Femibion? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a elevit sokkal olcsóbb mint a femibion és mégis ugynannyi vitamin van benne sőt az elevitben még egy kicsivel több folsav is van??
2009. febr. 24. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gravida. :D
2009. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elevitet szedtem a terhesség és a szoptatás alatt. És mondhatom, hogy a babám makk egészséges. 8 hónapos és még soha nem volt beteg!Pedig járok vele minden hová, még tőlem se kapta el a náthát! Ráadásul annyira mozgékony, hogy már egyedül áll és próbálkozik a járással. Szóval én csak ajánlani tudom
2009. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez is mint sok minden elsősorban üzlet. Minden gyártó úgy próbálja eladni a termékét, hogy az övé a legjobb és közben megpróbálnak benned olyan érzést kelteni, hogy nem vagy elég gondos anyuka ha ezeket nem veszed meg. Igazából nincs lényeges összetételbeli eltérés a magzatvédő vitaminok között, pénztárca függő, hogy ki mit választ. Nem elbagatellizálni akarom a jelentőségüket, de az összetevőik közül elsősorban a folsavnak van jelentősége és annak is csak az első három hónapban.
2009. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Femibion. Nekem azt mondta a doki, hogy az Elevitet csak a félideig ajánlja.
2009. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:Dés folsavat hogy lehet még szervezetbe juttatni?
2009. febr. 24. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Folsavat gyógyszertárakban lehet kapni, az én nőgyógyászaom csak azt ajánlja (napi 1 tabletta)+később MagneB6
2009. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Én a terhességet megelőzően ettem folsavat, de csak a negyedét. Elég nehéz volt feldarabolni :) Most terhes vok !hip-hip! és elevitet eszem, de a védőnőm azt ajánlotta, hogy a második felétől szedhetném a femibiont, mert abban van vmi, ami már a kicsi szervezetének kell. Asszem ez van a csukamájolajban... Remélem tudtam segíteni.. Niki

2009. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jót csajok:D
2009. febr. 24. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!