Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szoktam mérni a hőmet! De...

Nem szoktam mérni a hőmet! De tegnap és ma meg tettem! Mi lehet? Akkor nem baba?

Figyelt kérdés

Komolyan mintha a rabjává váltam volna!Tegnap,36.8,ma reggel,36,8 és most 37!Mitől megy fel felé?

A melleim fájnak és néha szédülök!Éhség érzetet érzek de nem kívánok semmit!2 napja csináltam egy tesztet negatív lett!Akkor nem baba?


2008. okt. 1. 11:43
 1/8 A kérdező kommentje:

Már higanyossal is és digitálissal is mértem!Mind kettő u.a. mutatta!

És a furcsa még az hogy mindennap fejfájás kiísér,nem erősen de fáj!

2008. okt. 1. 11:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a tünetek elég egyértelműek. Sőőőt a hőmérő higanyszála sem véletlenül megy felfele. Szerintem kismsm vagy :) Tesztelj egy hét múlva. Lehet akkor már kimutatja.
2008. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az a furcsa hogy holnapra nem várom!
2008. okt. 1. 11:50
 4/8 A kérdező kommentje:
A fejfájás is lehet terhesség tünete!?
2008. okt. 1. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azt nem hiszem :de a többi tünet elég feltűnő.
2008. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2008. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso válaszadó:kérlek mond el mire mondtad hogy igen?
2008. okt. 1. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy új válaszoló vagyok és szerintem az összes tünet babát jósol. A fejfájás is jó jel. Várj pár napot és tesztelj újra. Tuti korán teszteltél!
2008. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!