Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van ott csík?

Szerintetek van ott csík?

Figyelt kérdés

[link]


12. DPO


Tudom a nemvárt után kell tesztelni, de annyira szeretném ha jönne a kistesó.


2016. aug. 24. 13:34
1 2 3 4
 11/35 H_Vivien ***** válasza:
73%

Én semmit sem látok :( De tudom milyen érzés, én is pont így vagyok. Ma 2. napja késik, csináltam mensi előtt tesztet, mert nem bírtam ki, negatív lett, csináltam ma is egy tesztet, ma is negatív, pedig 2 napja késik. Tuti csak szivat, mert nem akarom, hogy megjöjjön :D Vagy lehet úgy járok, mint az elsőnél, 5. napja késett, akkor lett egy halványka tesztem.

Azért drukkolok :)

2016. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Nem latom. Pedig "szoktam"!:)

Sztem tesztelj ùjra 2nap múlva!:)

2016. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊 Mindenképpen tesztelek még. Holnap reggel is megprobálom. Ha esetleg valakit érdekel azt is felteszem.
2016. aug. 24. 16:49
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a nagyon halvány "csíkok" semmit sem jelentenek. Nekem mostanában több ilyen teszten is lett halvány rózsaszín, időn belüli "csík", de sajnos nem baba miatt... Neked megy a drukk, még lehet pozitív teszted ebben a ciklusban!
2016. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Èn látok valamit mindkettőn,de ez tényleg bármi lehet... Én várom a holnapi(mai) képet is! Ugyanilyen vagyok,voltam én is... Türelmetlen.. Nem várt előtt 3 nappal már erős pozi tesztem volt!! :)
2016. aug. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Mindkettő ma reggeli. Szerintetek? (Facelle és Gabriel) 13.DPO
2016. aug. 25. 07:08
 17/35 A kérdező kommentje:
2016. aug. 25. 07:10
 18/35 anonim ***** válasza:
Itt mar hatarozottabban latom :) még csak halkan, de gratulalok :)
2016. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Nekem ennel erosebb csikjaim voltak. Baba meg sehol. Meg ne vedd keszpenznek. De amugy alig lathato. Ebbol meg barmi lehet. Szurkolok neked. Tudom milyen erzes. Mi 2 eve varjuk hogy pozitiv legyen a teszt. Mindent halvany vonalat annak vettunk. De semmi. Rossz erzes az biztos. De remelem neked baba lesz belole. Megy a drukk. Es majd legyszi irj hogy mi tortenik. 🤗
2016. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem ilyen volt a gabrielem sajnos nem volt baba a dologban. [link]

[link]

remélem neked nem így lesz .

Szurkolok. Hidd el nem akarom letörni a kedved, de én ezek után csak akkor fogok hinni egy tesztnek ha az erős 2 csíkos.



Szurkolok Neked! Azéert majd írd meg mi lett az eredmény !

2016. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!