Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol tudok beszerezni olyan...

Hol tudok beszerezni olyan terméket, amivel meg tudom állapítani azt, hogy körülbelül mikor van a peteérésem?

Figyelt kérdés
2007. nov. 16. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ciklus.hu-n van valami számolgatós hülyeség,legalábbis mindenki erre hivatkozik.Ha babát szeretnél,szexeljetek rendszeresen,ez a legtutibb módja,nem pedig a számolgatás.Ha nem szeretnél,akkor meg védekezz és ne számolgass.

Amúgy az életkörülmények változása rendszeresen befolyásolja a ciklusodat.Pl,korábban kell kelned,mások lesznek az étkezési szokásaid...stb.

2007. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik erre egy un. ovulációs teszt, amit gyógyszertárban, dm-ben, tescoban lehet kapni.
2007. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vehetsz ovulacios tesztet amit lehet gyogyszertarban kapni 5 -os csomagolasban...vagy mikroszkopot ami ugyszinten segithet...amugy kiszamithatod nagyreszt magad is....az atlagciklusod( leghosszabb es legrovidebb..a kettobol szamitod ki az atlagot)kivonsz 14 napot es korulbelul akkor van peteeresed. Ez nem mindenkinel van igy de nagyreszt igen.

Amugy az elottem szolonak uzenem, hogy neha elkel egy kis segitseg es ha mar tanacsot nem ad akkor legalabb ne legyen undok!!!

2007. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne foglalkoz ilyenekel mert csak jobban görcsölsz.Én is használtam ovulációs tesztet de soha nem sikerült és csak elkenődtem.Most már nem foglalkozok vele lazítok és amikor jön akkor jön a bébi.
2007. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
eloszor is ,ha valaki ovutesztet akar hasznalni mert az megnyugtatja hasznaljon arra kolti a penzet amire akarja,az h sok esetben nem eri meg megint mas kerdes.gondolom a kerdezo is tudja h sexelni kell a teszt nem eleg.patika dm rossman stb...kaphato.neten is rendelheto.es van olyan akinek sikerult a teszttel(biztos anelkul is sikerult volna)a ciklus.hu-n a szamolgatos hulyeseget mensi naptarnak hivjak,nekem bejott,8 honapos a fiam es most varom a kovetkezot.ez nem egy termek,szoval kedves felkegyelmu valszado ott az elejen,nezd meg mirol beszelsz aztan hangoztasd h milyen nagytudasu vagy.mert a naptar nem csak arra van h szasmolgasson,hanem h tudd kb mikor jon meg,mert aki rendszertelen annak nehez ugyanis.kerdezonek meg sok sikert es probalkozast es csak akkor kolts tesztre ha sok penzed van
2007. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az egészhez csak annyit tudok hozzátenni, hogy mi évekig próbálkoztunk a párommal, de sajna nem jött össze a baba. Jártunk meddőségi központba, csináltam teszteket, mértem a hőmet, meg számoltam is.....de semmi.

Mikor azt mondtam, hogy hagyjuk az egészet, majd jön, ha jönni akar, na akkor lettem terhes. :))

Sok sikert kívánok, csak felszabadultan, ne görcsölj azon, hogy mikor lesz babád. Lesz!!!

Egy 12 hetes kicsilány anyukája.

2007. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!