Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pattanásosan babát tervezni?

Pattanásosan babát tervezni?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, akinek nagyon pattanásos az arca, és sikerült gyorsan teherbe esnie?

Félek, hogy valami hormonproblémám van.

Akneroxid kenőcsöt használok esténként és minden nap megtisztítom az arcom, mégis pattanásos.


2010. ápr. 20. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nagyon pattanásos vagyok kb 10-12 éves korom óta. most tervezünk majd babát, ezért hőmérőzni kezdtem. a görbe alapján kutya bajom. majd írok, ha van fejlemény, máj.ban próbálkozunk
2010. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

16:26

kimaradt 25 vagyok, szóval nem tini (nem emiatt jönnek a pattanások)

2010. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én 7 évig fogamzásgátlót szedtem, addig nem voltam pattanásos, de most újra kijöttek :( 22 vagyok, szóval én sem vagyok már tini. Mi most kezdtünk próbálkozni, de hőmérőzni nem akarok.
2010. ápr. 20. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
A nagyon pattanásos bôr valóban lehet hormonprobléma jele (PCO). Szerintem kérd meg a dokidat, hogy csináljatok egy hormonprofilt, hogy ki tudjátok zárni, vagy kezelni tudjátok. Ha PCO-d van, akkor sem kell megijedni, mert a hormonok szépen beállíthatók gyógyszeres kezeléssel.
2010. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én vagyok a Te embered:)

Sajna 10éve nagyon sok pattanás van az arcomon,most 25éves vagyok.Másfél év probálkozás után derült ki a laparoszkopiás mütétem szövettanábol hogy vékony a méhnyálkahártyám és alacsony a progeszteronom,kaptam rá Duphastont.De sajna a patik még megvannak,de az már nem is érdekel csak sikerüljön a Baba.

Két hormonvizsgálatom volt ott minden rendben volt,csak a laparon derült ki.

Egész honapba patis vagy?csak az arcod?Nekem igen.

Csináltass részletes hormonvizsgálatot egy honapba 2szer!!!!!!

Mit vizsgáltak nálatok ?

Kérdezz nyugodtan!

Sok sikert!

Szia!

2010. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az elözö a 19.23-mas vagyok,ja bocsi most látom hogy az arcod pattanásos csak.
2010. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak az arcom és néha a hátam is.

Gondolom még úgyse vizsgálnának ki, mert ebben a hónapban kezdtünk próbálkozni. Ráadásul nincs is saját nőgyógyászom, eddig mindig más orvoshoz kerültem.

Vagy esetleg kérhetek egy kivizsgálást így is?

2010. ápr. 20. 19:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elözö vagyok.

Hát akkor még nagyon az elején vagy.Lehet hogy nincs is semmi bajod,ismerek olyat aki nagyon patis volt és hamar teherbeesett.

De ha nem akarsz várni akkor füllentsd azt hogy már 1 éve probálkoztok.

De szerintem egy fél évig nyugodtan probálkozzatok.

Sok sikert!

Nyugodtan kérdezz ha van valami.

Szia!

2010. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Csak nagyon parázok sok mindentől, bár tudom hogy nem szabadna. De annyi minden rosszra gondolok, pedig nem akarom:(
2010. ápr. 21. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok. én is minden helyzetben tiszta parázós vagyok. mikor először hallottam a pco-ról, hogy mi a, egyből arra gondoltam, hogy nekem is az van (pattanás, szőrösödés, stb... minden tünetet ennek tudtam be)

aztán végig hőmérőztem egy hónapot és teljesen jó lett a diagrammom. most egy kicsit lenyugodtam. tégy te is így. és ha mégis lenne probléma, akkor is azt mondom, hogy az orvsok nagyon sok mindenben tudnak segíteni

2010. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!