Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már tavaly augusztus óta nem...

Már tavaly augusztus óta nem védekezünk semmivel mert szeretnénk kisbabát, de sajnos még eddig nem lettem állapotos. Miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
Én egy 21éves lány vagyok! 3éve élek a párommal és idén decemberben összefogunk házasodni. A gondom a következő: már tavaly augusztus óta nem védekezünk semmivel mert szeretnénk kisbabát, de sajnos még eddig nem lettem állapotos. Voltam orvosnál és kinevetett hogy ilyen fiatalon mi bajom lehetne! Rákszűrésen is rendszeresen megjelenek és minden ok! A párom 10évvel idősebb tőlem és már előző kapcsolatából van egy kislánya tehát képes a nemzésre. Mi lehet a baj? Talán nagyon is akarom és azért nem sikerül?
2008. szept. 30. 17:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Szia! Sajna még nem volt 'időm'!!

A melohelyen hajtás van, amikor meg mentem szabin volt. Egyébként kaptam egy jó orvos telefon számát csakhát magán igy megteheti hogy csakúgy szabit ir ki magának!!de fogok szólni a fejleményekről!!!

Köszönöm!!!:)

2008. okt. 8. 21:46
 22/24 anonim válasza:
Remélem is,hogy szólsz.De szerintem nem kellene hajtanod mert az nem tesz jót senkinek.Vigyázz magadra!
2008. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem hajtom túl magam!!:) IWIW-en vagy? Jó lenne kicsit megismerni!!!:)
2008. okt. 10. 21:50
 24/24 anonim válasza:

Helloka

Igen vagyok az IWIW-en.Mint FAZEKAS MERCÉDESZ FONY.És te?

2008. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!