Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már tavaly augusztus óta nem...

Már tavaly augusztus óta nem védekezünk semmivel mert szeretnénk kisbabát, de sajnos még eddig nem lettem állapotos. Miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
Én egy 21éves lány vagyok! 3éve élek a párommal és idén decemberben összefogunk házasodni. A gondom a következő: már tavaly augusztus óta nem védekezünk semmivel mert szeretnénk kisbabát, de sajnos még eddig nem lettem állapotos. Voltam orvosnál és kinevetett hogy ilyen fiatalon mi bajom lehetne! Rákszűrésen is rendszeresen megjelenek és minden ok! A párom 10évvel idősebb tőlem és már előző kapcsolatából van egy kislánya tehát képes a nemzésre. Mi lehet a baj? Talán nagyon is akarom és azért nem sikerül?
2008. szept. 30. 17:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg fogom fogadni a tanácsaitokat!
2008. szept. 30. 19:39
 12/24 anonim ***** válasza:
új orvos,most!!
2008. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
én 23 éves vagyok, mi is tavaly augusztus óta probálkozunk. Nekem volt hormonvizsgálat, petevezeték átjárhatosági vizsgálat, a páromnál sperma vizsgálat. Mind a kettönk egészséges, semmi baj nincs. Mégsincs baba. Valahogy elkeveredtem egy andrologushoz és kiderült hogy magas a TSH-m. Szoval, csak anyit akartam, hogy nögyogyászatilag minden oké, de ez a TSH bibi volt eddig. Talán most sikerül. Fel a fejjel.
2008. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
bocs az elözö vagyok. Nem andrologushoz, hanem endokrinologushoz
2008. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Akkor talán egy jó nagy kivizsgálás kellene?KÖszönöm a válaszokat!
2008. okt. 1. 20:41
 16/24 anonim ***** válasza:
először menj el szerintem nődokihoz, ő kezd neki a kivizsgálásoknak. A hormonvizsgálat semmi más, mint egy vérvétel. elég soká van eredménye, de a doki kiolvassa belőle, ha van valami. A peteérést is tudják így vizsgálni, mert ha volt peteérés és tüszőrepedésed is rendesen, akkor úgy változik a hormonok aránya. Már nem emlékszem hogyan, de végül is ezt a dokid tudja! ill uh-n is lehet követni! Ha a nődoki nem talál semmit, akkor elvileg ő az aki beutal az endokrinológushoz(azt hiszem, így hívják). Így a hormonos vizsgálathoz párod még nem kell. De én azt hiszem, ti is kérhettek vizsgálatot, ami a párodra vonatkozik, de ebben nem vagyok jártas...
2008. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. okt. 2. 09:14
 18/24 anonim válasza:
Mi is ezzel a gonddal küszködtünk.Kb.2évig nem estem teherbe.Persze ezidő alatt másik dokinál is voltam + a férjemet is megvizsgálták.Mindenki azt mondta semmi gond.A dolgok úgy alakultak,hogy a munkahelyemet otthagytam és 1 hónap múlva teherbe estem.A sok stressz nem tesz jót.Azóta a mi gyöngyszemünk 14 és 1/2 hónapos.KITARTÁS.SIKERÜLNI FOG!
2008. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Hát már őszintén remélem hogy sikerül mert nem nagyon tudok már másra gondolni!:(

2008. okt. 3. 17:47
 20/24 anonim válasza:
Na mi zujs? Voltál dokinál? Bocsi,de kiváncsi vogyok nagyon:)
2008. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!