Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik azok a módszerek, amik...

Mik azok a módszerek, amik segítik a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretkezés...esetleg?:) Na jó vicc nélkül... az a tapasztalatom (ismerősökből kiindulva), hogy ha nem vagy ráfeszülve hamarabb összejön.
2010. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdést olvasva nekem is rögtön az a válasz ugrott be, hogy a szex.

Talán az ovulációs teszt, hogy tudd, hogy pontosan mikor kell szeretkezni. Nem jó, ha minden nap, állítólag, mert akkor nem termelődik elég katona. 3 naponta. Szex után ne kelj fel egyből, tedd fel a lábad, hogy könnyebben feljussanak. Az is segít, ha egyszerre mentek el, akkor a tested felszívja a hímivarsejteket, hamarabb célhoz érnek.

A stressz valóban nem jó, mi nyaralás alatt hoztuk össze a kislányt.

2010. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi két évig próbálkoztunk, és szex nem volt ám minden másnap, mert egyikünk sem kívánja olyan gyakran (ez előfordul, miközben a szerelem megvan:) )

Állítólag túl gyakran sem optimális, talán háromnaponta, hogy egészséges hímivarsejtek tudjanak termelődni, és megfelelő számban.

Én az utolsó 3 hónapban barátcserje kapszulát szedtem, de azt abba kell hagyni ha terhes vagy. (Szerintem segített, legalább is az ovulációt mintha éreztem volna, és addig nem...)Talán érdemes valami vitamint is szedni, és meginni a napi 1,5-2 liter folyadékot.

Én elég sok mindentől paráztam, érdemes elmenni pszichológushoz vagy más szakemberhez, akinek hiszel a módszerében (pl. autogén tréning vagy kineziológia) mert amint tisztáztuk, hogy nem azt fogja gondolni rólam a gyerek, amit én gondolok anyámról, szinte azonnal megfogant:)))

2010. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akinek sűrűn vannak gyulladásai Gynevac injekciókúra . Bár én próbáltam utána még az ezüstkolloidot is. És azután a grapefruit kivonatot is persze egymás után nem egyszerre . Totál kitiszultam pedig havonta be voltam gyulladva már majdnem bediliztem tőle.

Most pedig miután kiderült minden rendben nálam (hormon,kenet,hsg),elkezdtem a kriston féle intim tornát ,hogy beindítsam a maximális vérkeringést odalent így a szövetek is megkapják a megfelelő oxigént és tápanyagot a normális működéshez. :)

Másik szex után 20 percig megemelem a csípőmet.

A vitamin és folsav pedig nem növeli a teherbeesést (bár meglehet ha a szervezet hiányban szenved) de elengedhetetlen ha eldönti valaki hogy babát akar .

Sós ülőfürdő egy kis kád vízbe egy kiló só és az biztos hogy a rejtett kis gyulladást is kiszívja amit nem is észlelsz, és pótolja a hiányzó ásványokat amiket tartalmaz . Van akinek évek után sikerült így a baba .

Sok sikert mindenkinek!

2010. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Aviva tornát is ajánlják, én valahonnan letöltöttem egyszer a netről, de már nem tudom, honnan...
2010. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!