Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet könnyebben...

Hogyan lehet könnyebben teherbe esni? Mik azok a módszerek amik elősegítik a könnyebb teherbeesést? A Babánk már 2hónapja várat minket!

Figyelt kérdés
kell valami hatékony módszer....:((((
2008. okt. 17. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hónap még semmi. ne aggódj! szeretkezés után 10-15 percig helyezkedj gyertyaállásba, ez segít a spermiunoknak célba érni. én is ezt csináltam. hamar összejött a baba.
2008. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is friss próbálkozók vagyunk, szintén két hónapja... Ez egy türelem játék, hidd el... Úgysem lehet siettetni. Nekem is mondtak praktikákat, például lásd az előző választ is, vagy igyál palástfű és cickafark teát, én szedek folsavat és e-vitamint hogy felkészítsem a szervezetem a babavárásra. Szeressétek egymást nagyon, és esetleg figyelj a peteérésre, hogy akkor legyetek eggyütt, mert úgy a legnagyobb az esélye. De két hónap tényleg nem sok, mivel egy párnak átlagosan 20% esélye van egy babára egy ciklus alatt. Szóval türelem és sok-sok szerelem!!!! :-)
2008. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk idén márciusban ment el a babánk és azon felül, hogy leírhatatlanul fájt az elvesztése, féltem, hogy mikor lesz már baba. Nekem három hónapot kellett várni (két teljes mestruáció), utána lehetett próbálkozni. Addig is kellett szednem a folsavat és a terhes vitamint. Regisztráltam a www.ciklus.hu-n ahol jelzi a rendszer - az előzetesen felvitt menstruációk alapján - hogy mikor van peteérésed. Harmadik hónapban, már meg is ajándékoztam a páromat egy + terhességi teszttel:-)

A vitaminokon felül figyeltem még arra, hogy rendszeresen egyek, jó minőségű ételeket.

Illetve a boldog együtt létek után én még pihentem egy kicsit:-)

Nagyon szorítok Neked, biztos sikerülni fog:-)

Írjál majd a fejleményekről:-)

6 hetes kismama

2008. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

nekünk ez az 5.hónap a próbálkozársa, a cickafarkteát, és a palástfüve iszom egy hónapja, itt olvastam, akik elkezdték rögtön teherbe estek, nálam ez nem így van. Tudom ajánlani a kispárnát a csípőd alá akció után.Nézegettem a ciklus.hu, a jónás naptár, stb, szerintem ezek nem hihetőek, szeretni kell egymást, és majd jön, ha jönni akar. Én mindennnap elmondom, hogy nagyon várom, hátha meghallja, és egyszer csask itt lesz. :) sok sikert!

2008. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem hülyeség figyelni a naptárat stb.-t, első babát se akkor "gyártottuk" le, a póz pedig a kutyusos volt,probáljátok ki!!!:-) ugy jó mélyre tud a párod hatolni,és lehet könnyebben beér a célba a kiskatona...ugy néz ki a második is összejött,pedig csak 3 hónapja szültem,itt tök sima póz volt...szóval ha egy baba jönni akar jönni fog!!! akárhogy és akármikor csinálod! és hozzáteszem,egyiknél se a peteérés idejében voltunk együtt...szoritok neked!

2008. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszike, amúgy mi is már egy csomó pózban voltunk már :)) de nem tudom.. hát most várok elég hülye érzésem van báár negatív lett a teszt de akkoris valami van
2008. okt. 18. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is kb. 1/5 hónapja próbálkozunk, 2 tesztet csináltam eddig, de negatívak lettek, és mindig azért vagy akkor csináltam, mikor olyan furán éreztem magam,(ahogy te is írtál valami fura érzésről)vagy valami furcsa kavargást, vagy "mocorgást" éreztem a méhem tájékán, és mégis negatív. :( Párnázom én is a csípőmet,és szedek magzatvédőt és Magne B6-ot is. Nagyon vágyunk már rá mi is, és nem mellesleg tavaszi babát szeretnénk, úgyhogy most már jöhetne.... :D

2012. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legfontosabb hogy ne görcsölj rá és ne ettől a dologtól(baba) tedd függővé a boldogságodat. Ahogy előttem írták már páran, jönni fog ha jönni akar. Ne siettesd a természetet és nyugodj le. Szeresd a párodat, élvezd a szexet vele és vedd lazábban. Nekem még nincs gyermekem és mi is szeretnénk a férjemmel de rábízzuk a természetre. Sok sikert!
2013. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!