Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 vetélés után mennyi az...

3 vetélés után mennyi az esély a babára?

Figyelt kérdés

már van két kislányom és utánnuk volt 3 vetélésem, mind a 3 nagoyn hamar összejött és persze a lányaim is.


most viszont nem akar sikerülni, már 5 hónpja hogy volt az utolsó vetélésem és azóta nem jelentkezik a baba, lehet hogy már nem is fog többet.

minda 3 vetélésem missed ab. volt


2008. szept. 29. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mindíg van esély a babára főleg ha van már két gyereked, mert ha valami komolyabb lenne nem is esnél teherbe lehet, hogy csak jobban kéne vigyáznod magadra. dokit kérdezted már???
2008. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen kérdeztemés azt mondta hogy csak próbálkozzunk.
2008. szept. 29. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálam is hasonló a helyzet. 2 fiam van, az elmúlt 2 évben 2 missed ab-om volt, az utolsó decemberben. Mindkettő 14 hetes volt. Azóta nem sikerül teherbe esnem, vagy csak nem jó időpontban próbálkozunk. Már eléggé ki vagyok ezen borulva, hogy már megint nem sikerült.
2008. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia én is így vagyok mondjuk én vaalhol olvastam hogy minden műtét után egyre jobban csökken az esély a babára ezért kérdeztem,

neked mit mondtak az orvosok miért nem sikerül?

én most voltam hormonviszgálaton ott minden rendben volt nincs cisztám se de már majd megőrülök hogy legyen

2008. szept. 29. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!