Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy ezek mind...

Lehetséges hogy ezek mind szellemcsíkok? Nem merem elhinni! (kép)

Figyelt kérdés

[link]


értékelési időn belül jelentek meg . kb. 2-3 perc múlva. a kép már kiszáradt formában készült.


válaszokat előre is köszönöm !



2016. júl. 19. 17:40
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Én mindegyiken látom a halvány pozit :)
2016. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Köszönöm a válaszokat! holnap tesztelek legközelebb, mert most el kellett utaznom családi ügyben.


Remélem holnap már kétséget kizáró csíkjaim lesznek!

Mensim nem jött meg , viszont volt rózsaszínű vizes folyásom (görcs nélkül) ! nem tudom ez mit jelenthet ! ...

Lehet beágyazódás ???

2016. júl. 22. 10:31
 33/49 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet beágyazódás. Csak meg fog jönni.
2016. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló vagyok. Biztos hogy nem beágyazódás. Amikor a beágyazódás van, onnan kezdi a szervezet termelni a hcg-t, ha nem lett volna beágyazódás, nem mutatna semmit a teszt. Reméljük, a legközelebbi teszt már pozitív lesz. Nekem most úgy tűnik sikerült mert szépen erősödik.
2016. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mi a helyzet?
2016. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2016. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Köszi a válaszokat mindenkinek !

Nem jöttünk már haza hétvégére vidékről, csak tegnap este ezért nem tudtam jelentkezni. csináltam tesztet szombaton.

És hát talán egy lehelletnyivel erősebb, de igazán ha őszinte akarok lenni, nem látványos.

Én azt gondolom, hogy lehet hogy ilyen kémiai terhesség vagy nem tudom.

Mensim azóta sincsen .

Ma este elmegyek dokihoz vizsgáljon meg.


Még titkon bizakodom... de sok reményt nem fűzök hozzá.

Ami van tünetem , csak a cicim, iszonyat érzékeny a mellbimbóm és meg van duzzadva. de kb. ennyi .:(

Kicsit el vagyok keseredve, de úgy vagyok már vele, hogy jöjjön meg a mensi... aztán új hónap új remények.


Természetesen megírom honap, hogy mit mondott a doki!

mert én is nagyon kiváncsi vagyok, lehet valamilyen ciszta :(


Mindenkinek köszönöm a drukkot !

2016. júl. 25. 09:55
 38/49 anonim ***** válasza:
Szorítok nagyon! :)
2016. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál?
2016. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Voltam tegnap este dokinál. Rendes volt megultrahangozott, látta a megvastagodott nyálkahártyát. (ami persze jó jel arra, hogy reménykedjek kicsit)


Mert elvileg ugye a nevárt napja az 20 volt, tehát ha azt veszem alapul akkor 6 napja késik.


De egyenlőre nem látott még petezsákot ! Viszont nem tudja teljesen kizárni a terhességet. így vissza kell mennem egy hét múlva. Mondta hogy lehet hogy egy késői ovu volt, így később kezdődtek a folyamatok és ezáltal később is fog látszódni. Rendes volt! MOndta hogy hétvége fele teszteljek egyet , ha akarok. A HCG teljesen egyéntől függően növekszik ... kinek így kinek úgy. Ugyhogy okosabb nem lettem. tegnap este még doki előtt lőttem egy tesztet, hátha mehetek már olyan teszttel hozzá amit "felmerek vállalni" ... de haloványka :(


MIndjárt csatolok róla képet.

2016. júl. 26. 09:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!