Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy ezek mind...

Lehetséges hogy ezek mind szellemcsíkok? Nem merem elhinni! (kép)

Figyelt kérdés

[link]


értékelési időn belül jelentek meg . kb. 2-3 perc múlva. a kép már kiszáradt formában készült.


válaszokat előre is köszönöm !



2016. júl. 19. 17:40
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Ezeken már látom,de miért sötét a kép?Lehet kivehetőbb lenne világosban.Kívánom hogy szép erős pozi legyen!! :)
2016. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Alakul, itt már jól látszik a csík! :) Drukkolok!
2016. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már pozitív tesztet, de az nem ilyen volt. Mondjuk nem egy héttel a menstruáció előtt, hanem utána teszteltem.
2016. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. és a biztatást.

23.as válaszoló. nem egy héttel előtte teszteltem, ma van a nem várt napja és a nemvárt eddig hála istennek sehol :))))))))))))))))))))


Szerintem azért sikerült ilyen sötétre mert természetes fény mellett akartam lefotózni, az ablaknál, csak egy nagyon nagy fenyő árnyékolja a szobát + biztos rossz szögből fotóztam és ez mellett még a gépem is sz@r minőségű :(


Nem bírtam ki, cicim nagyon fáj, így ellőttem még egy X-epilt, és Facellt . (ezek már be voltak tárazva itt a hosszu sikertelen hónapok után ...)

az első percben megjelentek a halvány csíkocskák !


Csatolom a képet.


[link]

remélem látható a fotón !

2016. júl. 20. 13:53
 25/49 anonim ***** válasza:
Latszik. Sztem 2nap es bizti erosebb lesz
2016. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
35%
Ezek is negatívak. Hány tesztet akarsz még csinálni???
2016. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

26 -os válaszoló, lehet hogy az eddig tesztjeimen tényleg nem látszott semmi (bár én láttam azokon is), de én azt gondolom, hogy ez a mai (nappali teszt) amit most legutóbb csatoltam... szerintem biztató.

Az hogy mennyi tesztet akarok csínálni, teljesen mindegy hiszen nem te fizeted azt hiszem....

Ha 100 tesztet lövök el , akkor 100 tesztet lövök el!


több mint két éve várunk erre az akár halvány második csíkra. és sosem volt ilyen... ha van benned egy picike empátia (amit kétlek az eddigiek alapján) akkor elbirod képzelni, hogy mibe lehetek most.

Ha meg pofára esek , akkor is nekem kell felállnom abból és nem neked... így nem értem hogy mi a bajod...

Lehet hogy rohadtul unod az ilyen kérdéseket, de akkor minek válaszolsz rá? nem értem.

Egyébként köszönöm a válaszod...


A többi válaszolónak is köszönöm, és a biztatást is! Amint van újabb fejlemény jelentkezem, jah és persze az újabb tesztekkel ... még ha ez valakiknek nem is tetszik !

2016. júl. 20. 17:21
 28/49 anonim ***** válasza:
Izgalmas... figyelem a továbbiakat kedves kérdező! :)
2016. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
én látom az utolsó képen is! szerintem pozitív
2016. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Én a legelső teszten is láttam a második csíkot, és az utolsón is. Remélem 2 nap múlva erősebb lesz. :) Drukkolok
2016. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!