Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi olvasható ki a görbémből?...

Mi olvasható ki a görbémből? 28-án magas lázam volt (38,9) és hánytam. Lehet ebből babó vagy a láz mindent elrontott?

Figyelt kérdés
[link]
2008. szept. 29. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid?

Ez önmagában nem láz, tök normális a ciklus második felében a magas hő. Ha fent marad, és nem jön meg, jön a baba! A hányás lehetett vmi kajától is, ha nincs más betegségre utaló tüneted, reménykedhetsz.

Nekem is ennyi volt a hőm, most 6 hetes vagyok!

Sok sikert!

2008. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a ciklusaim 28-30 naposak. voltam dokinál azt mondta semmi komoly és ZINNAT-ot írt fel.
2008. szept. 29. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a láznak ebben a szakaszban nincs túl nagy jelentősége még, talán most kezdett el beágyazódni a megtermékenyített petesejt, ha sikerült.


Addig csak "lebeg", vándorol a szervezetedben, közvetlen kapcsolatban nincs vele. Ezért,ha szedsz gyógyszert, az sem kerül az "ő" szervezetébe.


De látom, mindent beleadtatok, úgyhogy kitartás, és kb egy hét múlva remélhetőleg egy + teszt!

2008. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon aranyos vagy!
2008. szept. 29. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a 38,9 már magas láz. És nem akarlak elkeseríteni, de nálunk az oviban (óvónéni vagyok), mára sorra jelentették a gyerekeket, hogy lázasak és hánynak. vmi vírus terjeng, lehet ennek az áldozata vagy.:( én a zinattot nem enném a helyedben, mert antibiotikum, és ha mellé még baba van, az nem jó semmiképp. inkább normafluor. Én is aggódom, mert babát akarunk, de ha az oviban lefertőznek, akkor annyi. Jobbulást, és + eredményt!
2008. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vmit nem értek. A görbéden 36,9-et jelöltél, viszont azt írtad, h. 38,9 a hőd 28-án. Azért is írtam, h. az önmagában nem láz (első vagyok). De ha az orvos már megállapított betegséget, akkor stornó és valószínű, h. 38,9-et akartál bejelölni is.

Jobbulást!

2008. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igazad van, szorrul jelöltem. ki akartam hagyni a vasárnapi adatot, de véletlenül a hétfőit vasárnapra írtam.

egyébként hétfő óta folyamatosan esik a hőm, mára már csak 36,8. :-(((((

2008. szept. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!