Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 nap el menestruacio elott...

Adrika994 kérdése:

7 nap el menestruacio elott ki mutathatja teszt terhességet? Mert csinaltam egyet esniagyon halványan látszik

Figyelt kérdés
Mar napokra azt érezem mintha meg akarna jönni de mar az utan is mikor el múlt menestruaciom most meg lassan meg kell jönni 7 nap mulva de fajnak melleim es olyan érzés mintha meg jönne es es pillangókat az éreztem hasamba es szedulok .

2016. júl. 8. 09:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Te kezdjek meg szuni ki kérte meg hogy írjál alá tudom hogy te írtál üzenetben is de miert kell igy beszélni mi szart tettem elened jah biztos azert mert jegy vagy rám es jobb alakok van mint neked

Vagy az hogy te nem lehetsz terhes :D

2016. júl. 9. 23:19
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Elmekórtani eset vagy ne haragudj! Egy jó pszichiátert javaslok neked, nem gyereket!
2016. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Van mar gyerekem es voltam dagadt, mint te, de kitartassal es akaraterovel leadtam 30 kilot ;-) Es te irtal nekem, rozsa bogar, ne ferditsd a tenyeket, mert a vegen meg egy hazug semmirekellonek gondolnak az olvasoid.

Tovabbi apro megjegyzes: meg mindig annyira vagy terhes, amennyire okos, szoval ezt buktad.

Persze kivanom a legjobbakat, csak innen kopjal mar le!

2016. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
:D
2016. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
47%

Kedves kérdező


Igen lehetsz terhes hogy teszt nem mutatja ki . Én nekem se mutata ki teszt csak 12 hetes tudtam meg orvosi vizsgálaton .Másokal pedig ne foglalkoz csak azzal amit te érzzel . Menjel az orvoshoz és vizsgáljanak ki rendesen .De ahogy képen láttam tényleg terhes lehetsz kerek pocakod . További szép napot neked . Kometelöknek meg üzenem hogy szégyelljék magukat hogy gyerekes anyukák meg igy tudnak viselkedni .

2016. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Van azóta valami fejlemény ??? csináltál tesztet ???

A hasad eléggé terhes has... de hát mindenképp kéne egy orvos hogy megvizsgáljon.


A kérdező egyáltalán nem dagadt szerintem, csak a hasa nagy, akár lehetne terhes has is. Lehet az amúgy ! eléggé lentről a szeméremdomb felől indul a pocak...


Írj, hogy mi van veled, kiváncsi vagyok !

2016. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy nem terhes komolyan...!!!

A terhességet a legegyszerűbb teszt is kimutatja!!! A másik... Mi ez az Angliában nem vizsgálnak meg?? Ha méhen kìvűl tapad meg vagy ne adj isten el akarja vetetni valaki...akkor még is hogyan??? 12hétig lehet!!! Ékezetet meg egyszer írsz egyszer nem, de nem is ezzel van a gond hanem hogy értelmetlen amit írsz ennyi!!!

Még fel teheted a kérdésedet 10000x kereshet kivételes eseteket... De Te akkor se vagy terhes!!! Előbb női fel a dologhoz..vizsgáltasd ki magad... Ha javasolhatom egy pszichiáternél kezd...

2016. júl. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!