Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 17-18 napos luteális fázis...

A 17-18 napos luteális fázis normális? 30-31 napos ciklusaim vannak és pé-m a 13. napra van.

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy a 13-ik napon van péd? Amúgy normális, csak szokatlan.
2008. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, teljesen kiszámíthatatlan a ciklusom, egy időben 28 napos volt, most egy pár hónapja meg 30-31. Írhattam volna úgy is a kérdést, hogy a 13. napra volt ( most szept-ben), mert 12-én volt a mensim első napja és 25-én meg hasi görcsök, meg barna , krémes folyás. Ami két napig tartott,de 26-ára már világosabbá vált. A görcseim azóta is megvannak, vagy nem is görcs, inkább feszít az alhasam , érzem a petefészkeimet. Legközelebb meg a számításom szerint okt 11-12 körül fog megjönni, akkor az már elég hosszú luteális idő , nem?
2008. szept. 28. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy a luterális fázis állandó mindig 14 nap, normális esetben. A ciklus első fele lehet rövidebb ill. hosszabb is. Miért nem veszel ovu tesztet? Azzal biztosabban tudnád mikor van ovulációd.
2008. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!