Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből még bármi lehet?

Ebből még bármi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönni-e, de nem jött. Semmi előjele, hogy megakarna jönni. Előtte mindig fáj a hasam, a mellem és pecsételek, hát most nem semmi. Menstruáció előtt nem szokott krémes folyásom lenni, de most volt, már elmúlt. Tegnap nagyon begörcsöltem kb 4-5 percre, azt hittem, na most megjön, de nem. Ovum elvileg 20.án kellett volna lennie (naptár szerint), de 1-2 napra rá volt vizes folyásom. Vasárnap csináltam tesztet, ami hófehér lett, de átraktam negatívba és nagyon halványan talán úgy látszódott valami. Lehet ebből még valami? Csináljak még egy tesztet? Előre is köszönöm! A negatív véleményeket mellőzzétek!
2016. júl. 5. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelhetsz ma is, ha van koncentrált vizelet (legalább 3 óra az előző után). Amíg nincs mensi, lehet reménykedni.
2016. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjuk a leg"hibásabb" resznel: nem naptar szerint kell az ovut figyelni, nekem akkor 5nappal elobb lenne..

Szinte senkinek nem valik be naptar szerint.

Erre van az ovuteszt.a homerozes stb...

A masik h holnap ha nem jon meg szerintem mar tesztelhetnèl ujra.

Drukkolok!

2016. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mind a kettőtöknek :) ha nem jön meg, akkor hnap megcsinálom!!
2016. júl. 5. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg később volt az ovud, mint gondolod.

A vizes folyás most nekem is volt ebben a hónapban, nagyon sok.

Amíg nem jön meg, addig reménykedhetsz. Holnap tesztelhetsz nyugodtan, de valami érzékeny teszttel (mondjuk a facelle teszttel). Nekem a nemvárt előtt két nappal egyértelműen pozi volt.

Drukkolok!

2016. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok még mindig nem jött meg, ugye hétfőn kellett volna, de nem. Ma voltam a dokinál, mert a karomba van egy csomó és hétfőn uh-ra megyek vele, mondta a doki lehet nyirokcsomó vagy tumor. Ha tumor lenne attól késhet és szédülhetek tőle? Jaj amúgy tegnap csináltam tesztet nega lett. Nem tudom, hogy végül mi lesz félek...
2016. júl. 7. 20:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem keshet a tumor miatt. Ha odalent mèhedben lenne pl akkor igen. De ne felj biztos semmi komoly. Amugy lehet h kimaradt a peteeresed, az is okozhat akar 1-2het kesest is . Minden egeszseges nonek 2-4peteerese kimarad evente.
2016. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, na majd meglátjuk mi lesz!
2016. júl. 7. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkepp irj mi lett.:)
2016. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben fogok :)
2016. júl. 8. 17:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok bocsi, hogy nem írtam vártam... 11nap késés után megjött hajnalba pont aznap reggel mentem volna a dokihoz. MEgjött pénteken jött rendesen, szombaton múlóba és tnap pedig 2 csepp és ennyi. Ma se jött semmi nem tudom mi ez, hnap délután lesz dokim megnézetem magam, mert 4 napig szokott meglenni és az 5-re szokott elmúlni és késni sem szokott főleg nem ennyit.
2016. júl. 18. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!