Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még új vagyok itt, és nagyon...

Még új vagyok itt, és nagyon kétségbe vagyok esve, már több mint 2hónapja nem szedek gyógyszert és sehogysem esem teherbe, pedig nagyon szeretnék már egy kisbabát, mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 11:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Kísérj végig egy hónapot hőmérőzéssel, figyeld a vizesebb napokat. Ha bugyi nélkül alszol akkor könnyű. Nekem olyankor reggel zsepi kell a felkeléshez. Egyébként 2 hónap alatt ne keseredj el, ha tudnád én hány ilyen hónapon estem át, és még csak most derült ki, hogy nincs tüszőrepedésem. De a dokik nem foglalkoznak veled addig, amig le nem telik legalább 1 év, vagy 2. Mi már 3 éve próbálkozunk. Tavaly vették komolyan a dolgunkat, és mostanra jutottunk idáig. A hormon vizsgálat, a párodnál a vizsgálatok, (amikre alig kapni időpontot) és minden a ciklus bizonyos napjain. Undorító! Szóval én azt mondom, ne aggódj még! Próbáld figyelni a tested, és ne keseregj, hanem szerlmeskedjetek minden másnap. Hátha sikerül. Szurkolok nagyon!
2010. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2 hónap???másnak több évbe telik mire teherbe esik.szted az olyan könnyű?nem is fogsz hamar teherbe esni ha már így az elején ennyire görcsölsz rajta.egyébként én 16 hónap után estem teherbe miután abbahagytam a gyógyszert.
2010. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Tudom 2hónap nem sok idő... De nekem megvannak számolva az éveim! Tavaly volt egy abortuszom, amit már nagyon megbántam és most egy hónapja kiderült, hogy nagyon beteg vagyok és nem valószínű, hogy lehet babám, azért kértem a segítségeteket, hogy mivel próbálkozzak! Folyamatosan hőmérőzöm meg vitaminokat is szedek, de nem haladok vele! Folyamatosan van peteérésem, de nem akar össze jönni.. Ezért vagyok elkeseredve!
2010. ápr. 15. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!