Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még új vagyok itt, és nagyon...

Még új vagyok itt, és nagyon kétségbe vagyok esve, már több mint 2hónapja nem szedek gyógyszert és sehogysem esem teherbe, pedig nagyon szeretnék már egy kisbabát, mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2 hónap egyáltalán nem sok idő még, inkább örülj hogy még nem estél teherbe, mivel a gyógyszernek több hónap kell, mire kiürül a szervezetedből, lehet ha rögtön teherbe estél volna, a babának árthattál volna vele.... hallottam már ilyet, bár valóban csak pici erre az esély. A lényeg hogy semmivel nem vagy elkésve, rengeteg barátnőm van, aki több hónapos próbálkozás után esett csak teherbe, semmi baj nem volt velük, ma 2-3 gyerekes anyukák. Csak ne görcsölj rajta, mert az valóban akadálya tud lenni a teherbeesésnek... ne állandóan ezen járjon az eszed, hagyd hogy menjenek a dolgok a maguk útján, és csak azt veszed majd észre, hogy már domborodik is a pocakod. Sok boldogságot kívánok!!!
2010. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2 honap????? Nem nagy ido. Fogd fel ugy, hogy eddig volt 28 orat teherbe esni. Majd ha 1 evig nem sikerul, akkor kezdj el gondolkodni, hogy mit es hogyan. Mi az elso babara 8 honapos vartunk, megsem stresszeltem magam, mert annal kevesbe sikerul. Nyugodj meg, nem porogj a teman. Ez egy termeszetes folyamat, nem mindig akkor sikerul, amikor TE eldontod.
2010. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél folsavat már most a baba miatt! E vitamin nagyon tanácsos gyógyszer letétel után mert az elvékonyítja a méhnyálka hártyát ami nélkülözhetetlen hogy a baba megtapadjon. Továbbá TANÁCSOS (a mensid első napja az első nap egy ciklusban) a 8-18 napig kétnaponta együtt lenni de akkor amikor jólesik és nem a babán agyalni, utána fekve maradni min. fél órát de ha már fel se kelsz az a legjobb. Statisztikailag ÁTLAGOSAN 6-8 hónap amire sikerül egy egészséges párnak!
2010. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

2 hónap életem?

Majd úgy 2 év múlva legyél elkeseredett ha addíg sem sikerül.

Különben is a tabletta kiürüléséhez min.3 hónap kell.

2010. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Most mit kell lehúzni, hogy jajj, két hónap az még semmi... Igen, semmi annak aki már túl van az 1 vagy több éves próbálkozáson, de valami annak, aki még csak most kezdte, mint a kérdező.

Mi 5 hónapja próbálkozunk, de nekem igenis nagyon soknak tűnik, és borzasztóan kiborulok menstruációkor, mivel már 2 éve nagyon vágyom babára, de csak most jött el az ideje a próbálkozásnak. 5 hónap számtanilag kevés, de érzelmileg bizony sokkal több.

Kedves kérdező: próbáld követni a ciklusod, hogy megtudd van-e és mikor van pontosan a peteérésed, madj akció után párna csípő alá vagy akár gyertyázás. Én most ezt próbálom, hátha sikerül mind2nek. Drukkolok Neked!

2010. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


A következők segíthetnek esetleg:

- kezdj folsavat szedni, az sokat segít ha megfogan, hogy erősen megkapaszkodjon :)

- amikor megjön, attól a naptól kezdve 14. napig a cickafarkfű teát ha iszod az jó hatással van a méhedre és megfelelő környezetet teremt a babának (régen öreganyáink pi..avirág teának is nevezték pont azért mert sok nő női bajokra és babavárásra itta :))

- az az ideális ha kétnapont vagytok együtt, és nem feltétlenül középidőben, hiszen lehet hogy a Te peteérésed máskor van, enyémrőlis utólag kiderült hogy nem pont akkor volt mint gondoltam :)


Sok sikert neked,

25 hetes kismama

2010. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap tényleg nem nagy idő!

Adj inkább a szervezetednek egy kis időt,hogy helyre álljon!

Ugyanis a fogi gátlók a peteérést akadályozzák meg,ahhoz meg kell némi idő,hogy beinduljon!Fel kell épülni rendes méhnyálkahártyának is stb.stb.

Szedj méhpempő kapszulát és e-vitamint,no meg folsavat!

Engedd el magad,semmi görcsölés,és hidd el jönni fog a baba!

2010. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves 12:50-es, nem lehúztuk a 2 hónap miatt - olvasd el újra a hozzászólásokat - hanem bátorítottuk, hogy ne izguljon, mert nincs oka rá. Kérdező: a gyertyázást semmiképpen nem javaslom, hidd el csak ártanál magadnak és a babádnak is vele, ez egy okkult praktika, nem erre van szükség ahhoz, hogy teherbe ess, a többiek jó tanácsát fogadd el. Egyébként még a 12:50-esnek annyit, hogy elhiszem hogy soknak tűnik neked az 5 hónap, meg is értem, de még ez sem jelenti hogy bármi gond van, vagy bármi extra dologra van szükséged, számtalan barátnőm 8-10 hónap, 1 év után esett teherbe, szült egészséges gyermeket, a legjobb barátnőm 6 év után, amikor már elkönyvelte magát meddőnek. A gyertyázást hagyd abba inkább, és persze a görcsölést, élvezd az életed, szeretkezzetek nagyokat, és egyszer csak domborodik majd a pocak.
2010. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló, csak kérdezném hogy a gyertyázás miért okkult?

Mármint én gyertyázás alatt azt értem hogy a babára vágyó anyukajelölt gyertyaállásban van egy kicsit a dolog után hogy lejjebb tudjanak úszni a kiskatonák :) Sokan csinálják és állítólag beválik :)

Ha mást értettél gyertyázás alatt akkor bocsi, csak én erre használom ezt a szót :)

2010. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi 94 %-os, én tényleg másképp értettem a gyertyázást.... minden visszaszívva, azt levéve persze, hogy valóban nem leszólni akartam. Az a gyertyázás szerintem is hasznos. Nekem közben csak még egy dolog jutott eszembe, bár elég indiszkrét a kérdés.... hogy szokott-e orgazmusod lenni, amikor szeretkeztek.... komolyan nekem ez már többször megfordult a fejemben, mikor valakik babát akarnak és nem sikerül, ugye mivel orgazmusnál a méh többször erősen összehúzódik, magyarul ez elősegíti, hogy a hímivarsejtet úgymond beszívja, vagy könnyebben bejusson.... nem tudom ezeket szakszavakkal elmondani, szóval nem lehet hogy ez a baj esetleg? Csak ezt nem való megkérdezni, most is csak azért merem, mert anonim az oldal.... de teljesen jó szándékkal kérdezem.
2010. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!