Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá?

Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban megyünk nászútra. Direkt úgy időzítettük az időpontot, hogy termékeny időszakomban legyek, hogy hátha összejön a baba.De múlt hónapban 2nappal elötte jött meg mint kellet volna és most a program teljesen más napokat ír..A kérdésem az lenne, hogy mennyi esélyem van arra, hogy mégis csak termékeny leszek azokon a napokon? Amikor tervezztétek a babócát akkor mindig bejött nektek az előjelzés a termékenységről? vagy teljesen más napon estetek teherbe? Túl szép lenne ha pont a nászúton foganna meg a picikénk. :)

A ciklushosszom 31nap.



2016. jún. 24. 17:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. :D
2016. jún. 25. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!