Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki lehet az apja? A volt...

Ki lehet az apja? A volt párom, vagy az egyéjszakásom?

Figyelt kérdés

Problémám a következő: már elvileg a 7. hétben lennék és a fogamzás ideje augusztus 21 volt. Ezzel az a gondom, hogy nem tudom, hogy mikor termékenyülhetett meg a petesejtem???? (Utolsó menzim augusztus 7-én volt.) A volt párommal folyamatosan összejárogatunk és július 31-én kellett bevennem esemény utánit, mert 30-án gond adódott.. Augusztus 15-én nagyon dühös voltam és hülyeséget csináltam, volt egy egyéjszakásom, de húzott gumit, ami nem szakadt ki, de eléggé lecsúszós állapotban volt, mikor vége lett és a végén lehúzta és ráfolyatta a fenekemre.... A volt párommal viszont nem szoktunk védekezni, mert soha nem volt még gond belőle, csak ugyebár abbahagytam a fogamzásgátlót. Volt párommal az utolsó menzim óta 8-án, 11-én, 15-én (ekkor volt az egyéjszakásom is)majd 24-én voltam együtt.... Tanácstalan vagyok... Nem tudom, hogy melyik alkalomból származhat a baba????? Mert ha a volt páromtól van, akkor lehet megtartanám, de ha az egyéjszakásból, akkor nem.....

Kérlek segítsetek!!!!! Melyik alkalomból lehet???????????


2008. szept. 27. 02:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Most kicsit megnyugodtam...
2008. szept. 30. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!