Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki lehet az apja? A volt...

Ki lehet az apja? A volt párom, vagy az egyéjszakásom?

Figyelt kérdés

Problémám a következő: már elvileg a 7. hétben lennék és a fogamzás ideje augusztus 21 volt. Ezzel az a gondom, hogy nem tudom, hogy mikor termékenyülhetett meg a petesejtem???? (Utolsó menzim augusztus 7-én volt.) A volt párommal folyamatosan összejárogatunk és július 31-én kellett bevennem esemény utánit, mert 30-án gond adódott.. Augusztus 15-én nagyon dühös voltam és hülyeséget csináltam, volt egy egyéjszakásom, de húzott gumit, ami nem szakadt ki, de eléggé lecsúszós állapotban volt, mikor vége lett és a végén lehúzta és ráfolyatta a fenekemre.... A volt párommal viszont nem szoktunk védekezni, mert soha nem volt még gond belőle, csak ugyebár abbahagytam a fogamzásgátlót. Volt párommal az utolsó menzim óta 8-án, 11-én, 15-én (ekkor volt az egyéjszakásom is)majd 24-én voltam együtt.... Tanácstalan vagyok... Nem tudom, hogy melyik alkalomból származhat a baba????? Mert ha a volt páromtól van, akkor lehet megtartanám, de ha az egyéjszakásból, akkor nem.....

Kérlek segítsetek!!!!! Melyik alkalomból lehet???????????


2008. szept. 27. 02:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hat elegge szar helyzetbe vagy de ezt magadnak koszonheted amit foztel, most eszegessed is meg!

de szerintem a volt parodtol van a baba,mert ha az egyejszakassal gumival voltal,ott kisebb az eselye hogy tole van haaat en egyet ajanlok tarsd meg a babat aztan mikor megszuletik vidd el, apasagi tesztre hogy kie is lehet a gyerek szep vagy:S:S

2008. szept. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűbbnek tűnik, hogy a volt párodtól. Nem semmi helyzet.
2008. szept. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még adsz pár támpontot, megmondom. Hány naposak a ciklusaid? Nem értem egészen. augusztus 7-én volt az utolsó menzid és 8-án voltál a pároddal? Akkor menzi alatt? Vagy ezt már szeptemberre értetted?
2008. szept. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a volt párodtól, mint a másiktól. Olyanról még nem hallottam, hogy 'ráfolyatás' után felúsztak volna a spermiumok egészen a petesejtig. Másfelől, a volt pároddal többször voltál, mint a másikkal. Sok erőt és kitartást kívánok Neked...
2008. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kisbaba....... hát akárhogy is döntesz remélem a csöppség nem szenved majd kárt a hülyeséged miatt. Akárki is a kicsi apja, ha szeretnéd a babát akkor tartsd meg, de akkor tényleg tiszta szívedből szeresd őt, ha pedig nem tudsz a kérdéssel megbírkózni vagy eseleg később kiderül hogy a kaland az apukája és emiatt a kicsit esetleg nem szeretnéd akkor vetesd el.

Akkor vállalj gyereket ha eléggé felkészültél arra hogy édesanya legyél, mert ha megszületik már nem lehet visszatenni a pocakba, és ráerőltetni sem lehet egyetlen pasira sem. Tehát arra is készülj fel hogy esetleg egyedül kell nevelned ami nagyon nem könnyű, de tökéletesen meg lehet oldani hogy te és a kicsi boldogan kiegyensúlyozottan, szeretetben éljetek.


Egy kétgyermekes anyuka

2008. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Augusztus 8-ra értettem. Mert akkor 7-én és 8-án is (még délután, mikor együtt voltunk) nagyon gyengén volt meg a menzeszem, szinte semmi...
2008. szept. 27. 14:06
 7/11 A kérdező kommentje:
És a ciklusaim 29 naposak, de legutoljára, mikor megjött vagyis 7-én, 22 napra jött meg. Július 31-én kellett az eseményutánit bevennem és rá egy hétre, 7-én megjött, pedig akkor csak 14-re vártam.... Addig mindig rendszeres volt a menzeszem, de addig fogamzásgátlót szedtem (július közepén hagytam abba)....
2008. szept. 27. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Tuti terhes vagy, nem lehet hogy csak az esemény utáni zavart be ennyire? Voltál már dokinál aki megállapította a terhességet?
2008. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nem voltam dokinál, majd szerdán megyek. De már a teszteket sem értem. A szept. 8-ai és a 15-ei negatív, a csütörtöki pozitív. De ma reggel megint negatív lett.
2008. szept. 27. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, 24-én eshettél teherbe. Pé-d 23-án lehetett, tehát ez a valószínű. Viszont az is lehet, hogy mivel abbahagytad a fogigátlót,aztán rövidesen bevettél egy esemény utánit, felborult a hormonháztartásod. Sajnos csak doki tudja megmondani, hogy pontosan mi a helyzet. De ha terhes vagy, akkor a volt párod a papa. :) Remélem kicsit könyebb így döntened. Minden jót! Kívánom,hogy alakuljon tetszésed szerint.


Ja,én vagyok, aki megígértem,hogy megmondom,ki a papa. :)

2008. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!