Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Lehet, hogy...

Mit csináljak? Lehet, hogy elment a baba? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Van már 5 pozitiv terhességi tesztem,de sajna tegnap volt egy kevés rozsaszines folyásom,ma reggel kevés barna és a wc-papiron 2 csepp vér.Vérzés azota nincs viszont van még egy nagyon kevés barna folyás,görcseim még nincsenek csak a derekam egy picit érzékenyebb.Melleim nagyon be vannak durranva és a höm is még mindig magasan van.Tudom,hogy erre csak a doki tud pontos választ adni,de folyamatosan próbálom elérni telefonon de nem sikerül és d.u 6-tol rendel.Addig is kérlek írjatok,mert már nagyon tanácstalan vagyok.
2010. ápr. 12. 10:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Menj ORVOSHOZ!

Nem akarlak megijeszteni, Nekemígy kezdődött...eleinte alig látható barnázás, aztán 2 csepp vér, ekkor már orvoshoz mentem, kaptam gyógyszert is , de a vérzés erősödött, és elment a babám . 6hetes voltam kb.

2010. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
nem értem, miért tesznek fel ilyen kérdéseket ezen az oldalon. Biztos nem szeretnéd, ha elmenne a babád, hidd el, hogy kevés szörnyűbb dolog van ennél. Nem megbántani akartalak, csak nem bírom felfogni, miért nem az az első egy ilyen esetben, hogy beviteted magad a kórházba, ha nem tudod elérni az orvosodat. hihetetlen, inkább a gép előtt ülve várod, hogy tök idegen emberek (akik nem orvosok, de lehet hogy még csak nem is anyák/kismamák, tehát gőzük sincs így távolról, mi lehet a baj) válaszoljanak. És miután mindenki arra bíztatott, hogy rohanj be a legközelebbi kórházba, még akkor is, ha semmi baj nincs (és kívánom, hogy ne legyen semmi baj) azt írod, hogy további válaszokat vársz.
2010. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom tapasztalatokat varsz! Hat en irok neked!

Egy hettel ezelott pozi teszt nagy orom mert mar harom eve erre vartunk!Aztan ket napra ra keves barna folyas deluta majd lassan erosodott es reggelre megjott rendessen!5 hetes terhes VOLTAM!Ennyi roviden ugyhogy ha nem mesz orvoshoz el fog menni a babad!ennyi

Szedd osze magad es nyomas de remelem mar mire ezt olvasod latod orvos!Sok szerencset nektek

2010. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
az előttem szóló a számból húzta ki a szót!
2010. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos 2 vetélésem volt (mindkettő egy már zavartalan terhesség és szülés után).( az elsőnél eltünt a szívhang a 8.hétre..)

A másodiknál volt vérzés pár csepp, ill. barnázás. Vártam egy napot mert az akkori dokim azt mondta hogy ez nagyon gyakori és valószínűleg nem lesz semmi baj stb. Másnapra már beindult rendesen a vetélés sajnos, és műszeresen kellett befejezni :((

Dokit váltottam, és 3 hó múlva mikor újra pozi teszt után barnázni kezdtem, már ott is voltam reggel 8kor az orvosnál. Kaptam gyógyszereket és megmaradt szerencsére!!

2010. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
na mi zu? régen nem írtál... csak nincs baj. remélem nincs. írj!!
2010. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Bocsika ,hogy ilyen késön irok,de sajnos csak rosz dolgok történtek.Doki nem látott semmit,söt még pénteken sem ezért felmerült a méhenkivüli gyanuja,gyogyszert nem adott mert nem szeretett volna egy méhenkivülit segiteni az életben maradáshoz,tehet tegnaptol keményen vérzek,gyakran görcsölök föként balfelöl,tehát valószinü a doki nem tévedett és magátol úgydöntött,hogy elmegy.Remélem minden rendbe lesz és nem kell a dokinak befejezni.Hát eddig tartott az én terhességem.
2010. ápr. 19. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!