Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Lehet, hogy...

Mit csináljak? Lehet, hogy elment a baba? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Van már 5 pozitiv terhességi tesztem,de sajna tegnap volt egy kevés rozsaszines folyásom,ma reggel kevés barna és a wc-papiron 2 csepp vér.Vérzés azota nincs viszont van még egy nagyon kevés barna folyás,görcseim még nincsenek csak a derekam egy picit érzékenyebb.Melleim nagyon be vannak durranva és a höm is még mindig magasan van.Tudom,hogy erre csak a doki tud pontos választ adni,de folyamatosan próbálom elérni telefonon de nem sikerül és d.u 6-tol rendel.Addig is kérlek írjatok,mert már nagyon tanácstalan vagyok.
2010. ápr. 12. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Én bemennék a kórházba, nem várnék az orvosra!!!!!
2010. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Szia, én azt javaslom,h. feküdj egész nap!Nem hiszem,h. vetélés, legalábbis remélem.Nekem 6 hetesen a spontán vetélésem nagyon sok vérrel kezdődött. És bizony legyél te az első aki ott lesz a dokinál 6-kor.Bisztos kapsz terhesség megtartó gyógyszereket, addig is pihenj!Sok sikert.
2010. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
hát nagyon úgy néz ki, hogy nem akar megmaradni a baba. Én elmentem volna reggel egy másik dokihoz, aki rendel.
2010. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
KORHÁZ. Hívd fel őket, hogy lehet megindult a vetélés, mit tegyél, ne a saját orvosod hívogat, ha nem veszi fel a telefont. Gyógyszerekkel még talán megmenthető a kilökődés. Nekem így ment el már kétszer is baba.
2010. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. Minkettő nekem a 6-7 hét határán ment el, és 2-3 napig csak pici barna volt amikor megtöröltem magam. A vérzés már csak akkor jött, amikor a szövetdarabok is távotzak, nem járt sok vérzéssel. 3 napig volt csak vérzés, és utána megjelent a cervixnyák is. lehetet újra próbálkozni. Nem írtad hány hetes vagy?
2010. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba, és próbálj ne nagyon izgulni. Nekem is volt barnázásom és pár csepp vér az elején, kaptam gyógyszert, pihenni kellett. Aztán 12 hetes múltam pár nappal, amikor elkezdett ömleni belőlem a vér, biztosak voltunk benne, h elment. De nem! :) Most itt ül az ölembe a 17 hónapos gyönyörű, okos kislányom. Szóval egyáltalán nem biztos, h el akar menni!!!!!
2010. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kb.5-hetes terhes vagyok.Köszönöm a válaszokat!Még várom a tapasztalatokat.
2010. ápr. 12. 10:47
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
mire vársz????
2010. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

na mi is megijedtünk rendesen amikor 13 hetesen vérezni kezdtem. először csak pár csepp barnázás, utána rózsaszínes folyás, utána pisilés után vér. Azt hittük vége... DE NEM! gyorsan bementünk és a dokimat is hívták és Ő megnyugtatott hogy valószínüleg meterheltem magam, ugyanis valami boholy széle felvállt egy kicsit (még szerencse hogy nem a méhlepényé) és attól volt a kevés, de vérzés... kaptam Duphaston, amit a 20.hétig szedtem és ma már 5 és fél hónapos a kisfiunk és semmi baja :)

Én megvárnám a 6 órát és ott elsőnek mennék be!!!majd írj mi volt.


egy 22 hónapos és egy 5 és fél hónapos kisfiúk anyuja.

2010. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Képzeld el tapsra várok!A többi válaszolonak csak annyit szeretnék irni,hogy sikerült beszélni a dokival és azt mondta,hogy délután menjek be a rendelöbe,de valoszinü,hogy még nem fog látni semmit,holnap reggel meg vérvétel,és abbol már pontosan megtudja állapitani a problémát.Doki szerint ennyi még belefér,lehet,hogy a szervezetem még érzi a menstruációt,különben az átlagos ciklusaim 35 naposak,és ma van a 35-dik napon.Ez a hónap a högörbe szerint kivétel mert már a pém 14-17-dik nap között megvolt.Remény hal meg utoljára!Addig is szigoru pihi van!
2010. ápr. 12. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!