Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen elvetéltem. Szerinte...

5 hetesen elvetéltem. Szerintetek mikortól próbálkozhatunk újra?

Figyelt kérdés
Miden rendben lezajlott, mint egy késett mensi. Ma voltam kontrollon, de a doki nem mondott erről semmit, pedig tudta hogy tervezett baba volt.
2016. jún. 9. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig őt kellett volna megkérdezni. Azért ez elég fontos kérdés ahhoz, hogy itt találgassunk, meg mindenki leírja azt, hogy neki mit mondott az orvosa.
2016. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sztk-s rendelésen voltam, ott meg mire kérdeztem volna már félig kiküldtek. Magán dokihoz meg csak 21.-re van időpontom.
2016. jún. 9. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha nem volt műtét akkor nem kelü várni.
2016. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*kell
2016. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, az off-ért, de komolyan nem értem. A magán doki, azért magán doki, mert bármikor fogad. Legalábbis nálam így működik. Ha most hívnám, akkor azt kérdezné, hogy tudok-e várni estig a magánrendelésig, vagy most bemegyek az osztályra, akkor ott fog várni. Ezzel nem te vagy egyedül, csak elvagyok csodálkozva, hogy szinte mindenki 2 hétre kap időpontot.

On : Nem akarlak félrevezetni. Van aki azt mondja, hogy rögtön lehetett, van aki 2 hetet mond.

2016. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én picit várnék. Egyszer 5 hetesen vetéltem el,aztmondta a dokim hogy próbálkozhatunk,majd 6 hetesen is volt egy vetélésem,akkor a másik dokim aztmondta,hagyjunk ki egy hónapot.

Mindkét esetben simán lezárult :( lényegében a mezesszel. Rossz nem származik belőle ha vártok 2-3 hetet :)

2016. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nem volt műtét, a doki javasolt 1 hónap várakozást, hogy tudjam, mitől pozi a teszt. mi hármat vártunk, mert nem vagyok már mai csirke és akartam kivizsgálást (szerencsére ki is derült, hogy folyton elvetéltem volna, ha nem vagyunk ennyire előrelátóak)
2016. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalabb egy honapot adj mert vagy nem tapadna meg. Vagy nincs ezutan egy honapig peteeresed. Es ugyanigy lenne a masodik babónál is.. hidd el inkabb varjatok kicsit. Es szedjetek e vitamint.
2016. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!