Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás alatt mik a...

A beágyazódás alatt mik a tünetek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 17:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm vígasztalásodat! Remélem neked azért sikerült. Majd írj mi lett a következő teszted eredménye.
2008. okt. 1. 18:51
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én vagyok a vigasztalós, szóval még nem csináltam tesztet, viszont nekem is a bal mellbimbómon lettek ilyen kis fehér, mirigyes pöttyök, akkor ez most mi, mert nekem eddig méég ilyen nem volt. Hát mindenképpen megírom, hogy mi lett, dehát nem sok reményt látok rá, ha ugyaezekkel a tünetekkel neked megjött!
2008. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az előző vagyok most már én is vigasztalásra szorulok,mert nekem is neg . a tesztem, úgyhogy sajnos nem babi van, csak a szervezetem szórakozott velem, mindenféle tünetet produkáltam, de sajnos nem a baba miatt. Mindegy ne adjuk fel, próbálkozzunk tovább, nektek is sok sikert és mihamarabbi babásodást kívánok!
2008. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kicsit Kiváncsi 22 válasza:

Szia! Lehet , hogy nekem is baba lesz, és 3. nap a beágyazódás közben ( feltéve ha.. ) :)

Fejfájásom van, aztán este felére elkap ilyen..mintha lázas lennék.. néha néha beszur a hasam, és ma reggel volt 1 kis hányingerem is.

Nekem pl. összevissza van a menszeszem, de 13-18 ig voltam most beteg, és 29.én éjjel volt az együttlét, és nagyon örülnék ha kisbaba lenne :)

2013. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!