Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás alatt mik a...

A beágyazódás alatt mik a tünetek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2008. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én csak nagyon nagy fáradtságot éreztem. A mellfeszülés és a szédelgés nálam csak utána jött.
2008. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fáradságot én is éreztem, és úgy éreztem magam, mintha elkaptam volna az influenzát. Sütött a homlokom, néha bedugul a fülem és enyhe hányingert is érzek, mint amikor "megcsömölsz" valamitől...Ma már fehéres folyásom volt, aminek semmi szaga,nem tapasztalok viszkető, égető érzést sem. Talán sikerült?!:)
2008. szept. 25. 21:48
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Nekem ma van barnás folyásom és nagyon fáradékony vagyok, egész nap aludnék és hányingerem is van, de nagyon. Én is úgy számoltam, hogy most kellene lennie a beágyzódásnak, 6 napja volt pé-m. Ha nem az, akkor nem tudom, hogy mi, ha az, akkor meg ezek szerint ilyen tünetei lehetnek. Nekem még másfél hét, hogy megtudjam mi is történt. Ird meg, te hogy állsz.
2008. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ettől függetlenül, amit most te leírtál, ma egyfolytában én is influenzásnak éreztem magam, mintha magas lázam lenne, rossz a számíze, olyan mintha beteg lennék. Pedig még csak most olvastam el, amit te írtál. Reménykedjünk, hátha jót jelent! És nem tényleg influenzásak leszünk.:)
2008. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem az influenzás tünet egy napig tartott, de akkor azt hittem teljesen kicsúszik a talaj a lábam alól. Én pedagógus vagyok, és óriási türelmem van, de aznap azt hittem valamelyik gyereket felképelem...:(Kb.még máshél hetem van, hogy a tezst is kimutasson valami pozitívat:) Annyi nő írja hogy barna folyása van ilyenkor, de nekem még nincs, ez baj lenne?
2008. szept. 26. 10:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló vagyok, nekem is másfél hét a nem vártig. Én is csak tegnap éreztem influenzás tüneteket, ma már kutya bajom, kivéve a hasi görcsöket és a barna folyást, ami mára inkább már rózsaszínes. Felhívtam a védőnőmet, azt mondta, hogy várjak még türelmesen, de ha nagyon görcsölnék, keressem fel a nőgyógyászomat. De szerinte ez nem beágyazódás, hanem inkább pé. Akkor meg mindegy is, mert a férjem egy hete elutazott és majd legközelebb karácsonykor lesz alkalmunk egymáshoz. Úgyhogy majd kiderül másfél hét múlva. Szorítok azért neked , meg még magamnak is! Irj ám, hogy mizu veled!
2008. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, még annyi, hogy egyébként annyira egyénfüggő minden, mindenki más tapasztalatokat ír le, valakinek van barna folyása, valakinek nincs, valakinek görcsöl a hasa, másnak nem , volt olyan aki azt irta semmit nem érzett, mindenki másképp éli át. Én mostúgy vagyok a dologgal, hogy várok türelmetlenül a nem várt mensiig, mert hiába szeretném, hogy valaki írja már ide, hogy terhes vagy, senki nem fogja, mert igy elég nehéz bármit is mondani, sőt lehetetlen, mindenki másképp éli meg a teherbeesést, a beágyazódást, a terhességet , neked is azt tanácsolom drága sorstársam, hogy próbáljuk lefoglalni magunkat és várni a nem vártig. Nagyon remélem, hogy jóhíreket közölhetünk egymással és a terhesek oldalán folytathatjuk a levelezést.
2008. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap megjött:( azt nem értem hogy mért vannak a bal mellbimbóm körül fehér pöttyök. Továbbra is fájnak a melleim és továbbra is szúrkál a hasam alja... ezt már csak bebeszélem?
2008. szept. 30. 21:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Utolsó válaszoló vagyok, nagyon sajnálom, hogy megjött neked ,de kitartás és előbb-utóbb sikerül.Kívánom, hogy előbb. Ez akkor rám nézve se valami jó hír, mert nekem ugyanazok a tüneteim voltak mint neked, kivéve a ciciket, mert azok nem feszülnek, meg semmi változás. Egyébként nekem még majd csak jövő hét elején kéne megjönnie, de nem bírtam ki, vettem tesztet, ma reggel megcsináltam, természetesen neg. lett, de mi is lett volna, még nagyon korai volt. Majd kiderül! Nektek meg további sikeres pórbálkozást kívánok!
2008. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!