Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még nem beágyazódás, ugye?...

Ez még nem beágyazódás, ugye? Lehet azt érezni egyáltalán? Mitől lehetnek még ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Leírok minden adatot,hátha kell,vagyis lehet belőle következtetni vmire!Szept.18-a volt a mensim első napja,a kalkulátor szerint,2-n volt ovum,és ma van a második napja,hogy van némi halvány barna folyásom,és jobb oldalon néha bele szúródik lent a hasamba,és van,hogy akkorát szúr,hogy még a gát tájékán is érzem!De nem fáj egyfolytában,csak néha néha szúródik!Nem rég voltam orvosnál rákszűrésen,nem volt gond,semmi rendelleneset nem talált,tehát nem tudom hogy amit leírtam mitől lehet!??????Van már gyerekem,de ilyen még nem fordult elő!Előre is köszi a válaszokat!Tudom,h orvoshoz kell fordulni,de szerettem volna némi infót hátha járt így vki és tud nekem vmit "mondani"!Szép napot mindenkinek!

Tegnap már ki írtam ezt a kérdést,de nem kaptam válasdzt!Segítségeteket előre is köszönöm!!!!!!!!!


2009. okt. 8. 07:59
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezt is beszúrom!A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy ovu fájdalom,mivel mindkettőnknek már 1 héttel ezelőtt volt ovulációja!!!!Én arra tippeltem először,hogy talán beágyazódástól lehet,de az még korai lenne nem?Nekem jövő hétvégén kell majd megjönnie,ezért gondolom korainak!Mi idézheti még elő a fent leírt tüneteket?Ja és most még a hasam is puffad,alul!A barnázás úgy néz ki megszűnt!Annak akinek ugyanez a tünete,mi változott?Hogy vagy?

2009. okt. 8. 08:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok az aki hasonló tünetekkel küzd/ött.

És az előtted levő kérdést is én tettem fel.:)

Állítólag lehet,hogy a beágyazódást érezzük.Nekem azóta is mensis fájdalmaim vannak, a hasam puffadt, és a mellem is érzékeny, csomós.Pedig soha nem szokott a mensi előtt 2 héttel ilyen lenni.A gátnál érzett szúrka már elmúlt. Elég kellemetlen volt.

Tegnap csináltam egy tesztet,- lett, bár még nem is mutathatna ki semmit.Még egy hosszú hét vár ránk, hogy megtudjuk, van e pocaklakónk...

Bár én ugy érzem velem van.Nem tudom megmagyarázni, olyan fura.

Sok sikert kivánok!

És kérlek jelentkezz ha van valami változás!

Szoritok!

2009. okt. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia,nekem csak annyi van,hogy úgy néz ki megszűnt a barnázás,de még a jobb oldalon néha érzem a szúrkálást!Szorítok neked én is!!!!!!!Te is írj majd,én mindennap benézek!!!!!!!!
2009. okt. 8. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Van valami változás?

2009. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!