Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon régóta próbálkozunk a...

Nagyon régóta próbálkozunk a baba projekten. A term.gyógyász adott gyógyszert ami bállította a mensim és van peteérésem is. Így sikerülhet?

Figyelt kérdés
Mi már lassan három éve szeretnénk kisbabát, már voltunk kivizsgáláson ahol a páromról megállapították, hogy meddő. Aztán kiderült, hogy csak előtte beteg volt lázas meg ilyenek és azért lett rossz az eredménye. Túl hamar csináltattuk meg a következő vizsgálatot, mert az is rossz lett. Aztán eltelt pár hónap és eljutottunk egy természetgyógyászhoz aki mindezt megálapította, többekközt azt is, hogy a férjem makk egészséges. közben a nődoki rajtam is elvégzett minden vizsgálatot én is rendbe vagyok, de már nem tudom mit csináljak, hogy sikerüljön. Tegnap úgy döntöttem, hogy feladom végképp, nem számolgatok, nem nézem mikor van pet.érésem stb.. A term.gyógyász adott gyógyszert ami bállította a mensim és van peteérésem is. Van akinek így sikerült??? kérlek segítsetek, mert engem már lelkileg teljesen kikészít!!
2008. szept. 25. 13:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
tudod a remény hal meg utoljára. Mindenre van megoldás csak akarni kell, borzasztó nagy kitartásra és összetartásra van most szükségetek!!! ez tuti. Ha szeretitek egymást igazán, akkor hidd el sokkal könnyebb lesz, fontos, hogy támogasson mindenben és ha kell segítsen átvészelni a lelki fájdalmat is. Tudom, hogy nagyon nehéz lessz, de hidd el, hogy sikerülni fog. keress fel egy jó nőgyógyászt és kérj tőle segítséget. Az egyik bar.nőmnek pl azt mondták, hogy soha nem lehet gyereke, és most mégis két gyermek boldog anyukája.
2008. szept. 25. 14:14
 12/17 A kérdező kommentje:
Mit takar a kineziológia????
2008. szept. 25. 14:16
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A kineziológus olyasfajta, mint a pszichológus, de nem orvosi alapokon nyugszik.

Nekünk majdnem 1 év sikertelenség (tudom, ez nem sok idő, de már majdnem 35 évesek vagyunk) után sikerült úgy,h. az ut. hónapban teljesen feladtam, ráadásul eltört a lábam és azzal voltam elfoglalva és egyik nap a férjem "letámadott". Én azt hittem, h. már úgyis rossz időben vagyunk együtt, élvezzük a dolgot. Ennek az lett az eredménye, h. most majd' 6 hetes vagyok!

Szóval, fejben dől el sokminden, főleg, ha egészségesek vagytok. Próbálj vmi teljesen mással foglalkozni, esetleg utazzatok el, és meglátod, akkor fog sikerülni.

Sok sikert Nektek!

2008. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kérdezhetem hogy LH tesztet használsz-e???

Én úgy jártam hogy nem is akkor volt a középidőm amikor gondoltam. A hormonteszt tök egyértelműen kimutatta (24-ik napon?), és miután ezt használtam második hónapban sikerült!!

Sok sikert neked!!!

2008. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2008. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ovu mikroszkópot használtam, de már azt sem használom sok jót hallottam az ovu tesztről, de inkább megpróbálom feladni, vagy előtte még lehet kipróbálom azt is. amúgy elvileg ma van pet.érésem a férjem mondta is, hogy ma sokáig hanyatt kell feküdnöm...hát nem édes???
2008. szept. 25. 18:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a 32 év az egyáltalán nem idős a gyermeknemzésre. Mi is annyi idősek voltunk az első gyermeknél.
2008. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!