Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon régóta próbálkozunk a...

Nagyon régóta próbálkozunk a baba projekten. A term.gyógyász adott gyógyszert ami bállította a mensim és van peteérésem is. Így sikerülhet?

Figyelt kérdés
Mi már lassan három éve szeretnénk kisbabát, már voltunk kivizsgáláson ahol a páromról megállapították, hogy meddő. Aztán kiderült, hogy csak előtte beteg volt lázas meg ilyenek és azért lett rossz az eredménye. Túl hamar csináltattuk meg a következő vizsgálatot, mert az is rossz lett. Aztán eltelt pár hónap és eljutottunk egy természetgyógyászhoz aki mindezt megálapította, többekközt azt is, hogy a férjem makk egészséges. közben a nődoki rajtam is elvégzett minden vizsgálatot én is rendbe vagyok, de már nem tudom mit csináljak, hogy sikerüljön. Tegnap úgy döntöttem, hogy feladom végképp, nem számolgatok, nem nézem mikor van pet.érésem stb.. A term.gyógyász adott gyógyszert ami bállította a mensim és van peteérésem is. Van akinek így sikerült??? kérlek segítsetek, mert engem már lelkileg teljesen kikészít!!
2008. szept. 25. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
szia! én nem tudok sajnos jó hírrel szolgálni, de a kérdésedet én is köszönöm, mert pont most akartam, feltenni egy segélykérő kérdést, mert lelkileg teljesen kiborultam, és csak sírok folyamatosan, met pcom miatt nem jöhet össze a baba, és én is olyanok segítségét várom, aki elmondja, hogy tereli el a figyelmét, mert ez nekem nem megy.
2008. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőm 9 évig próbálkozott. Nekik nem találtak semmit, és már volt egy kisfiúk. Aztán 39 évesen úgy döntöttek, hogy akkor ennyi, befejezték a babyprojectet. Következő hónapban terhes lett. Igen, állítólag a görcsös akarás miatt előfordulhat, hogy nem sikerül.
2008. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem 2 vetélésem volt.Ezzel kapcsolatban is elég bunkók voltak az akkori orvosom kórházában,mert közölték,hogy majd csak 4-5 ilyen után küldenek szakrendelőbe.Erre mi berágtunk és kiköveteltük a hormon és spremaviszgálatot.Majd jött a Closty és az állandó UH,programozott szex,utána szigorú fekvés...Ezt totál kicsinált lelkileg.A barátnőm szerint a terh.teszt gyátók akkoriban belőlem éltek.Ekkor mondtunk,hogy akkor szünet és nem kell gyerek.Még abban a hónapban terhes lettem és azonnal mentem a dokihoz,de már nem ahhoz,aki addig nem jól kezelt.Az új orvosom a kórelőzmény után úgy kezelt,ahogy kellett.Prog. hormon pótló gyógyszert adott,táppénzre küldött és végig nagyon rendes volt velem. Most már 9 hónapos a kisfiam:)
2008. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én azután estem teherbe, hogy teljesen feladtam három év után. Bőgtem egyet, és megpróbáltam másra koncentrálni. A köv.hónapban siker. Derült égből....

DE! Voltunk mi is természetgyógyásznál, és a páromra azt mondta, hogy kevés a spermája, lassúak, és beteg.

Rögtön mentünk kiskatonavizsgálatra, ahol kiderült a párom 161milló-val rendelkezik és 92%-os motilitású, szóval a falu bikája.

Szerintem az orvosi vizsgálat egyértelmű.

Én is járok egyfajta kezelésre (univerzális energia-gyógyítás), sokat segített, de csak annak segít aki hisz benne. Ha már jobban érzem magam már megérte.

Szerintem a hókuszpókusz egy gyengébb eltérést gyógyít, de egy komolyabb betegséget nem. Engem is gyógyítottak, de sikertelenül (két vetélés), végül az orvosom tett rendbe. Van akinek elég a gyógynövény (amit iszok most is), másnak erősebb dolgok kellenek!

Kívánok neked minden jót, és a legjobbakat, és remélem valóra válik az álmotok!!

2008. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
először is köszönöm a válaszokat tényleg az kell, hogy végleg feladjam. Nagyon nehéz de muszáj. A term.gyógyász a férjemnek is írt fel annó sperma fürgítő szereket amit be is szedett. Én teljesen megbízom a term.gyógyászban már csak azért, mert a sógornőmet a szemem láttára hozták rendbe a gyógyszerek, persze ehhez kell egy nagyfokú akarás. a férjem már32 éves lehet hogy a kor is a probléma, elég ritkán szerelmeskedünk és én meg nem akarom erőltetni mert nem akarásnak nyögés a vége meg van egy pár rossz élményen ezzel kapcs.
2008. szept. 25. 14:03
 6/17 A kérdező kommentje:
Mi az a pcom??????
2008. szept. 25. 14:04
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én még a figyelmemet sem igazán tudom elterelni mert már egy éve itthon vagyok ápolásin anyósom miatt és már semmi nem érdekel igazán amivel letudnám kötni a figyelmemet.
2008. szept. 25. 14:05
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
policysztás petefészkek, ami nagyon csekélyt ad a teherbeesésre, és én ezért borultam ki. fel a fejjel, mert te egészséges vagy, és az már nagy előny.én eleve, szinte nulla eséllyel és sok sok kemény harccal kell indulnom. kívánom, hogy sikerrel járjatok!!
2008. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
tudom milyen, amikor az ember nem tudja lekötni figyelmét, és dolgozom, és otthon is rengeteg munkám van, mégis kiborultam, és csak sírni tudok, és türelmem sincs:-(
2008. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a kineziológiát is,terméketlenséggel kapcsolatban sok poz. olvastam róla.
2008. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!