Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Direkt teherbe ejtett volna a...

Direkt teherbe ejtett volna a barátom?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátló szedését orvosi javaslatra. Óvszerrel védekeztünk. A barátom egy ideje mondogatta, hogy babát szeretne, de én még nem. Amúgy 23 éves vagyok. Úgy tűnik, hogy terhes vagyok. Viszont nem értem hogy. Mindig védekeztünk. Viszont emlékszem egy konkrét esetre, amikor bár tudtommal húzott gumit, de utána mégis folyt ki belőlem valami. Én akkor úgy voltam vele, hogy biztos sok síkosított kent fel. De most már azon gondolkodom, hogy mi van, ha nem is védekezett, direkt teherbe ejtett. Szerintetek?
2007. nov. 13. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hat ha nem jon meg es tunetek kezdodnek akkor kezdhetsz gyanakodni.de ha igy van eleg durva dolog volt,vegulis neked kell kihordani,naes nagyreszt felnevelni is.ha bizonytalan vagy es nem akarsz varni az esetleges kesesig menj orvoshoz es kerj egy vervizsgalatot,az kimutatja elobb is.remeljuk nem akkor volt peteeresed,es tenyleg csak a sikosito volt.hasznalj spermaolo habot vagy egyeb nem hormonalist,en tesztet hasznalok,de magyarorszagon nem tudom van e es eleg draga,itt 300 euro volt az alapcsomag es havi35 euro a stick.vagy pesszarium?igy biztos lehetsz abban h nem csap be.
2007. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha teherbeejtett ne lepődj meg, nekem a barátnőm mesélte hogy volt egy pasija aki jóval idősebb volt nála, és a pasi már gyereket akart volna hát a barátnőm még nem, így először a srác kidobta, utána újra összejöttek akkor a barátnőm dobta ki, mert megcsalta, utána pár hónapra rá megint ugy nézett ki a dolog hogy összefognak jönni elmentek sörözni és akkor mondta neki a srác hogy azért csalta meg mert ő túl fiatal hozzá és ő már gyereket akart és ezzel az ő életét nem akarta volna tönkre tenni, de közben meg őt szerette és megvállni sem akart volna tőle, ebben rendes volt hogy ő vele nem akart kibaszni, de utána azt mondta hogy most már direkt azt fogja csinálni, hogy direkt nem védekezik és amelyik csaj nem esik tőle elsőre teherbe azt kidobja mert neki erre nincs ideje mert minél hamarabb gyereket akar. később az egyik csaja terhes is lett, és közölte a csajjal hogy neki még sem ő az igazi ezért vetesse el a gyereket!
2007. nov. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2. válaszoló!

Nagyon durva, ami kifejtettél, hogy lehet egy pasi ilyen? Jó tudom, hogy vannak nem normális emberek, de ez már túl megy mindenhatáron.

A kérdező válaszolására egyet értek az 1. válaszolóval. Ha már most nincs őszinteség a kapcsolatban mi várható később?

2007. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


23 éves vagyok én is. ez elég durva, ha így van, ahogy gondolod. a férjem is 23 éves és mi megbeszéltük, hogy babát szeretnénk. mert úgy gondoltuk, hogy ahhoz két ember kell. elég szemétség ha egyedül döntött, pláne hogy rólad van szó inkább,mert bár ez durva de gyereket csinálni könnyű.mindenki tud.de fel is kell nevelni. te pedig még lehet fiatalnak érezted magad./mi döntöttünk, már kiéltük magunkat stb. erre nem gondolt?meg arra hogy 100ezer egy babakocsi? bocsi de kiakadok ezen. én a helyedbe tartanék neki egy alapos fejmosást. ha terhes vagy, ne vetesd el a babát de a párodat tedd helyre, mert ez szemét húzás volt. vegyél egy tesztet.


28 hetes kismama

2007. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Amit most idefelírtál az gusztustalan,gátlástalan,és sajnálom a pasidat,h ennyire nem bízik benne az a nő akit szeret.

Nos,nézzük csak,mielőtt átharapnád a pasi nyakát azért én elmesélek egy kis sztorit,arról,aki most a pocakomban lakik.2évig szedtem fogamzásgátót,és már olyan rossz volt tőle a gyomrom,h ki akartam hagyni3hónapot.Addig óvszerrel védekeztünk.A második hónap végén nem jött meg.Mint kiderült terhes vagyok,és hirtelen döntéssel úgy döntöttünk,h akkor ásó kapa no meg a nagyharang.(Több mint fél éve együtt is éltünk a saját lakásunkban.)

Ennyit arról,h direkt csinálta.A Kedvesem 28éves,én meg 21leszek egy hónap múlva.Mindketten szerettünk volna gyereket,de csak a fősuli után.Szóval szerintem egy kis gondolkodás,és bízz jobban a pasiban,mert így értelme nincs egy gyereknek!!!!!Egy újabb elvált szülők gyereke vagyok suhancra nincs szüksége a világnak!Mi lenne,ha bíznál benne?Fájna?Az h ő szeretne,az nem azt jelenti,h ilyen csúnyán ki is b*szna veled!

Ahelyett,h rémeket látsz,inkább fordulj dokihoz!

2007. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!