Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is összejöhetett a baba?...

Így is összejöhetett a baba? Nem nagyon tudom, hogy sikerülhetett e?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú leszek, de a sztorim bonyolult. A mensim szept. 12-én kezdődött, nagyon gyenge, éjszaka nincs is semmi vérzésem, a férjem 3 havonta jár haza. 13-án voltunk együtt védekezés nélkül és 17-én. A mensim 16-án már teljesen elmúlt. 19-én volt ragacsos-fehér folyásom, szúrkált a hasam, megnéztem ovu naptáron kb, mikor lehet a pé-m, de össze-vissza teszi be, mert a ciklusom 28-32 napos. 19 óta kevesebb sárgás-fehéres folyásom van, ma menstruációs görcseim vannak. Ha valaki megérti, kérem segítsen.
2008. szept. 24. 21:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és csak azért reménykedek, mert sok helyen olvasom, hogy van rendkívüli pé, és hogy már többeknek sikerült mensi alatt, vagy közvetlenül utána teherbe esni, pedig még hol volt a félidő. Mert a félidőtől én nagyon messze jártam akkor még. És most nem tudom, hogy beképzelem e , de hányingerem van, inkább esténként, bár lehet a stressztől, nem tudom mi ez az 5 napja tartó folyás, görcsölgetek, pedig a mensi még messze. Annyira szeretném, ha összejött volna, mert most 3 hónapig megint még esélyünk se lesz és annyira nehéz várni.
2008. szept. 24. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem van rá esélyed, de ne éld bele magad. Javaslom, hogy vegyél terhességi tesztet. Bár nekem ennyi idő után kétséges eredményt adott (halvány 2 csík), de pár nap múlva már egyértelmű volt. Viszont ha most nem jelez terhességet, akkor sajna várni kell 3 hónapot. Drukkolok neked!
2008. szept. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd ma próbálkozok egyet azért, de szerintem ez még túl korai. Ha ma neg lesz, akkor megpróbálom még egy hét múlva, ha az is akkor várok decemberig.
2008. szept. 25. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem lehet kimautatni ilyen korán a terhességet.Elvileg még csak most kell lennie peteérésnek!
2008. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!