Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok a Duphasto...

Mik a tapasztalatok a Duphastonról?

Figyelt kérdés
Most voltam dokinál és ezt írta fel,már több mint egy éve nem jön össze a baba.De nem is küldött el vérvételre meg semmi.Ezt négy hónapig kell szednem.Azt mondta ez sok párnak segített már.Valakinek van róla tapasztalata??
2008. szept. 24. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja szedem,11.naptól a 25.napig. Fokozatosan rendszerezodott a menzi.Eloszor 40napra jott meg,aztán 35,majd 30 és az utolsó 28ra.Remélem most már nem jon meg,babát szeretnénk.Én nálam pcos van,3havonta volt menzim.Duphastontól,ha 2hétig nincs menzi,akkor fennt áll a terhesség gyanúja.6hónapig kell szednem,ha addig nem maradok babás,akkor kell mennem kontrolra és kapok mellé peteérés serkento gyógyszert.Te mire kaptad?
2008. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok:nekem sem volt semmi vérvétel csak ultrahang.Fél év után kezdi el a vizsgálatot és ha szukséges pótítja más gyógyszerrel.De remélem 4nap múlva nem jon meg!
2008. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!