Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A spermavizsgálatra lehet...

A spermavizsgálatra lehet bevinni "anyagot" vagy csak ott lehet produkálni?

Figyelt kérdés
A férjem egy kicsit fél tőle, ezért kérdezem.
2008. szept. 24. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Csak ott lehet. Őt vizsgálják, nem mást - és számít az idő is, meg a körülmények.

Ha úgy jobb neki, menj be vele, és segíts neki - ha pedig jobb szeretné úgy, akkor engedd el egyedül, vagy csak a rendelőig kísérd. Egyébként nem kell félni tőle - a legkényesebb résznél nem lesz ott senki.

2008. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű!!!! Az orvos adni fog egy papírt azon rajta lesz minden, hogy hogyan mint kell anyagot vinni, de ő is elfogja mondani, mert beutaló is kell hozzá amit persze a nőgyógyász fog adni. Meg van az is határozva, hogy előtte nem szabad x napig szeretkezni. És az anyagot otthon kell levenni. Az én férjem már kétszer is volt!!!!!!!!!!
2008. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
BAZ megye:nekünk a nődoki adta a beutalót,ahová a beutaló szólt ott megnézték a papírjainkat és elmondták,hogy 5 nap önmegtartóztatás után saját kis műanyag pohárban(nem adtak semmit) kellett bevini a reggeli anyagot.
2008. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk egy kis edénykét, abba kellett bevinni. Előtte 5 nap no sex.
2008. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mi ma vittük:szóval,otthonról kellett hozni,2óránál nem régebbit,üvegedényben!testhőmérsékleten kellett tartani,ezért én betettem a melltartómba.és minden tuti lett!3napig nem lehetett szex!ennyi
2008. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jártok, ha ott produkál, mert akkor lesz igazán friss a minta!

De lehet otthonról is, legalábbis mi az OGYEIben csináltattuk, és ott lehetett vinni.

2008. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mi ahol voltunk ott kellet rögtön, de kellemetlen körülmények közt, egy férfi wc-ben. bemehettünk lányok, de csak úgy tudtunk bemenni, hogy őrt álltunk. 5 nap megtartóztatás kellett hozzá.és az eredmény rögtön meg volt.
2008. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!